Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Італія пропонує програми бакалавра.

Ступінь бакалавра можна отримати в коледжах і університетах, розташованих по всьому світу. Ступеня бакалавра пропонуються в багатьох областях знань, тому учні можуть адаптувати свою освіту для відповідності їх майбутнім цілям.

Офіційно відомий як Італійської Республіки, країна знаходиться в Південній Європі. Офіційною мовою є італійська і багата культурна столиця Рим. Багато зі світу 'и найстаріших університетів перебувають в Італії, зокрема, Болонський університет (заснований в 1088). Є три Покращений Вищої Школи з "статус університету ", три інститути зі статусом докторської коледжів, які діють на студентів і аспірантів рівні.

Університети для бакалаврів у Італія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Італія тут.

знайдених результатів Filter

в технології інженерного бакалавра для здоров'я (викладається на італійській мові)

University Of Bergamo
Кампус Денне навчання 3 років Жовтень 2019 Італія Бергамо

Метою курсу є підготовка інженерів, які будуть працювати з медичним персоналом, щоб надати пацієнтам з більш ефективних методів лікування, заснованих на використанні інноваційних технологій. Це професійне також в змозі організувати і забезпечити ефективне використання технічних засобів для догляду за хворими і допомогу.

Бакалавр з медицини та хірургії

University of Bologna
Кампус Денне навчання 6 років інформація Італія Болонья

Основна мета однорічної ступеня програми в галузі медицини та хірургії полягає в тому, щоб забезпечити випускників медичних знань і навичок, необхідних для практики сучасного виду медицини; вони повинні вміти включати в свою практику пропаганду здоров'я, профілактику захворювань, лікування та реабілітацію, і вони повинні мати можливість це робити і в міжнародному контексті.

Бакалавр з геноміки

University of Bologna
Кампус Денне навчання 3 років інформація Італія Болонья

Міжнародний ступінь в галузі геноміки надає теоретичну та практичну основу для підготовки фахівця, здатного застосовувати ІТ, математичні та статистичні навички для аналізу геномних даних, а отже, для аналізу транскриптомічних, протеомативних та епігеномних даних, біології систем і метагеніміка, прокаріоти, еукаріоти та люди.

Магістр теорії та методів профілактичної та адаптованої фізичної діяльності

University of Parma
Кампус Денне навчання 2 років Жовтень 2019 Італія Парма

Ступінь магістра з теорії та методів профілактичної та адаптованої фізичної діяльності є дворічним майстром вільного доступу для 120 ЕКТ. Викладачі фізичної культури та спортивної діяльності. Це повсякденне життя і соціальна участь.

Бакалавр з акушерства

University of Parma
Кампус Денне навчання 3 років інформація Італія Парма

Курс акушерства - це теорія практичної підготовки майбутньої акушерки. Основна увага приділяється глибоким знанням з фізіології, пропаганді та підтримці здоров'я жінок на всіх етапах життя з особливою увагою до пари матері-немовля

Бакалавр з медсестринства

University of Parma
Кампус Денне навчання 3 років Жовтень 2019 Італія Парма

Студенти University of Parma , курс бакалаврату в Nursing навчається протягом трьох років повний курс тривалістю.

Ступінь бакалавра в області догляду за хворими

Sapienza University of Rome
Кампус Денне навчання 3 років Жовтень 2019 Італія Рим

Програма бакалавра в області догляду, яка є першою і єдиною програмою для годування в даний час проводяться англійською мовою в Італії, готує студентів для роботи в якості сертифікованих клінічних медсестер і сертифікованих спеціалістів сестринської (анестезіологи, акушери, передпологові та гінекологічної допомоги) в державних і приватних медичних установ по всій європейське співтовариство.