Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Азербайджан пропонує програми бакалавра.

Бакалаврський ступінь може бути отриманий після трьох або чотирьох років навчання. Навчання за програмою бакалаврату дає студентам більше кар'єрних можливостей, дозволяє збільшити власний дохід і поліпшити матеріальний добробут.

За пару років Азербайджан покращив свої системи вищої освіти за рахунок підвищення рівня освіти в ряді університетів з міжнародними стандартами. Існує також покращилися відносини, де студенти деякі курси пропонуються в міжнародних мов, як англійська, китайська та іспанська мови.

Університети для бакалаврів у Азербайджан . Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Азербайджан тут.

знайдених результатів Filter

М.Д. стоматологія (стоматологія)

Azerbaijan Medical University
Кампус Денне навчання 5 років Вересень 2020 Азербайджан Баку

Стоматологія факультет Азербайджанського медичного університету був організований в 1954 році. Метою заснування факультету було забезпечити населення нашої республіки висококваліфікованими фахівцями стоматолога.

мкр фармакологія

Azerbaijan Medical University
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2020 Азербайджан Баку

Історія освіти в галузі фармакології в Азербайджані починається з року 1938. Наш відділ фармакології готує висококваліфікованих фармацевта зі ступенем бакалавра і магістра для роботи в галузі охорони здоров'я, в тому числі галузі фармакології.

мкр медицина

Azerbaijan Medical University
Кампус Денне навчання 6 років Вересень 2020 Азербайджан Баку

Медичні працівники отримують на 'Робота Лікування' спеціальність на факультеті. Основні предмети медицини вивчаються в 1-3 курсів, клінічні предмети вивчаються на 4-6 курсах.