Medychnaosvita.com

Бакалаврський ступінь може бути отриманий після трьох або чотирьох років навчання. Навчання за програмою бакалаврату дає студентам більше кар'єрних можливостей, дозволяє збільшити власний дохід і поліпшити матеріальний добробут.

Азія є світ 'и найбільших і найбільш густонаселений континент, розташованих в основному в східному і північному півкулях. Він займає 8,7% поверхні нашої планети 'и загальну площу поверхні і становить 30% його території.

знайдених результатів Filter

Бакалавр стоматологічної хірургії

The British University in Egypt
Кампус Денне навчання 5 років інформація Єгипет Каїр

Загальна місія програми повинна бути визнана за інноваційну стоматологічну освіту, відданість культурному різноманіттю, відкриття, передача наукових знань, вищі навички наших випускників та найвища ступінь догляду та обслуговування пацієнтів.

Доктор стоматологів (стоматолог)

Kursk State Medical University
Кампус Денне навчання 5 років інформація Росія Росія Інтернет

Факультет пропонує п'ятирічну програму стоматології. Навчально-методичний процес має на меті підкреслити розвиток практичної компетенції. Ретельна увага приділяється розвитку особистості та робочих звичок студентів, підкреслюючи особисту майстерність, що є ключовими факторами успішної кар'єри.

Бакалавр сестринської науки (BNS)

Rangsit University International College
Кампус Денне навчання 4 років Січень 2020 Таїланд Лак Хок

Це 4 роки програми. Програма була схвалена та акредитована Радою сестринського та акушерського догляду Таїланду. Методи викладання та навчання здійснюються переважно англійською мовою. Проте, під час клінічної практики, студентам буде надано допомогу у використанні тайської мови для пацієнтів, якщо це необхідно, щоб задовольнити потреби клієнтів, а для курсів іноземних студентів доступні додаткові тайські мовні курси, щоб покращити свої тайські мовні навички.

Бакалавр медсестер

The University Of Georgia
Кампус Денне навчання Відкритий конкурс Грузія Тбілісі

Метою програми є сприяння ефективній роботі системи охорони здоров'я шляхом навчання кваліфікованих та висококваліфікованих медсестер. Студенти мають право працювати медсестрою на міжнародному та місцевому рівнях або продовжувати навчання в місцевих або міжнародних університетах

Бакалавр в аптеці

Kalinga University
Кампус Денне навчання 4 років Липень 2020 Індія Ная Райпур

Kalinga University був розроблений як центр академічних досягнень. 30 акрів wi-fi кампус був ретельно розроблений, щоб відповідати світовим стандартам. Академічний блок повністю кондиціонований і складається з офісних приміщень для викладачів, комп'ютерних лабораторій, звичайних аудиторій з новітніми аудіовізуальними засобами та добре обладнаної аудиторії.

Бакалавр з медичної освіти

Syiah Kuala University
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2020 Індонезія Банда Ачех

Медичний факультет був створений 1 квітня 1982 року на основі ступеня президента Республіки Індонезія немає. 16/1982 для того, щоб виконати необхідність Товариства Ачех мати медичну установу. Медичний факультет з акредитацією А став одним з найулюбленіших факультетів, як це видно з аккреції кількості студентів кожного навчального року.

Міжнародна програма бакалавра (IUP) з медицини

Universitas Gadjah Mada
Кампус Денне навчання 7 семестри інформація Індонезія Джокьякарта

Створений 5 березня 1946 року, факультет медицини, охорони здоров'я та сестринської справи UNIVERSITAS GADJAH MADA (FK-KMK UGM) швидко зростав і розвивався протягом багатьох років. FK-KMK UGM позиціонує себе як провідний університет в Індонезії, Азії та світі. Тисячі випускників закінчили і пофарбували сектор охорони здоров'я в Індонезії та в усьому світі. Розташований в кампусі з тропічним кліматом, приємна атмосфера і забезпечені різними зручностями, які підтримують освіту, дослідження і громадські роботи. Бачення школи медицини має бути відмінною національною програмою медичної освіти, яка є новаторською, глобалізованою та вищою, а також служити інтересам нації та людства з професійною підтримкою людських ресурсів. Етапи навчання в навчальній програмі для студентів ФК-КМК УГМ включають 3. 5-річний етап факультету, 2 роки професійної фази та 1 рік стажування.

Бакалавр медицини

International Medical University
Кампус Денне навчання 5 років інформація Малайзія Куала-Лумпур

ІМУ є першим та найстабільнішим приватним медичним і медичним університетом Малайзії, який спеціалізується на освіті в галузі охорони здоров'я більше 26 років. ІУУ досягли статусу SETARA-2017 Level 6 (видатний) в категорії "Зрілі університети". У ІМУ ви маєте можливість вивчати перші два з половиною роки ступеня в ІМУ та перейти до одного з його університетів-партнерів у Австралії, Великобританії, Ірландії або Канаді для завершення медичної програми. Ці міжнародні партнерські відносини означають, що навчальний план ІМУ був розроблений з урахуванням високих міжнародних стандартів цих університетів. Студенти, які вивчають медицину в ІМУ, також мають можливість заповнити всю ступінь в ІМУ. Вивчення медицини в ІРУ також надасть вам з Pathway , щоб навчати і працювати в Сполучених Штатах з включенням в USMLE Крок 1 Підготовчий курс в ІРУ медичного навчального плану через семестри 1 до 5. При цьому, наші випускники мають завчасну підготовку і компетентний сидіти на екзамені USMLE Step 1, який вирішує шлях до можливостей резиденції Сполучених Штатів.

Бакалавр медсестринства (Університет Гріффіт)

Kaplan Singapore
Кампус Заочне навчання 24 місяці Листопад 2019 Сінгапур

Програма бакалавра медсестер (поповнення) надає можливість зареєстрованим медичним сестрам у Сінгапурі та інших країнах, які мають реєстрацію в Сингапурській медичній раді як зареєстровані медсестри для підвищення кваліфікації та навичок. Ця програма має 14 успішних прийомів та більше 350 випускників та студентів з 2003 року. Програма приймає учень-орієнтований підхід і реорганізує існуючу базу знань та досвіду зареєстрованих медичних сестер щодо активної практики вирішення проблем.

Бакалавр інженерії (Біо-Медицина)

Universiti Teknologi Malaysia
Кампус Денне навчання 4 років Лютий 2020 Малайзія Скудай

Застосування інженерних прийомів у біомедичних науках поступово розширюється. Сьогодні, з постійно зростаючою складністю медичних технологій, зростає попит на технічних фахівців, які можуть взаємозв'язати галузі біомедичної та інженерної діяльності.

Бакалавр в аптеці

Aqaba University Of Technology
Кампус Денне навчання 5 років Вересень 2020 Йорданія Акаба

Створення фармацевтичного факультету в Aqaba University Of Technology отримало ступінь бакалавра в галузі фармації, а прикладний навчальний план - це вибір спеціалізованих курсів для задоволення спеціальних асигнувань для фармацевтичних стандартів освіти та надання випускникам знань, необхідних для практики професії науковий і моральний.

Бакалавр з професійної терапії

Saint Joseph University of Beirut
Кампус Денне навчання 4 років Жовтень 2019 Ліван Бейрут

Професійна терапія (ОТ) є необхідною і чіткою професією реабілітації, яка досі виникає в Лівані.

Бакалавр фармації

Al-Ahliyya Amman University
Кампус Денне навчання Вересень 2020 Йорданія Амман

Відділ фармацевтичних наук пропонує програму Pkaloyos Pharmacy. Ця програма є унікальною і відмінною програми в арабському регіоні, де вона була розроблена відповідно до останніх глобальними методами в фармацевтичній освіті характеризується цієї програми випускнику з дослідженнями і досвідом теоретичної і практичної - його здатність відігравати активну роль у медичній команді терапевтичному з точки зору роботи в лікарняних аптеках, на додаток до приватних аптеках на додаток до галузі медицини виробництва, розвитку та центрів наукових і академічних досліджень, зацікавлених в фармацевтичних наук. Крім того, Департамент фармацевтичних наук недавно поставив магістерську програму таким чином, щоб ця програма йти в ногу з останніми на місцевому рівні, арабських і міжнародних наукових програм.

Бакалавр в галузі медицини

Koc University - Istanbul Turkey
Кампус Денне навчання 6 років Вересень 2020 Туреччина Стамбул

Медична школа, заснована з метою впровадження нової та різної перспективи в медичній освіті, з її видатним факультетом визначає пріоритетність досліджень, виробництва знань, служіння громадському здоров'ю, навчання майбутніх лідерів медицини та перетворення інституту освіти та охорони здоров'я в універсальний стандарти.

Бакалавр з фізіотерапії та реабілітації

Bahcesehir University
Кампус Денне навчання 8 семестри Вересень 2020 Туреччина Стамбул

Метою Програми фізіотерапії та реабілітації є навчання спеціалістів у галузі охорони здоров'я, які можуть планувати та здійснювати необхідні програми фізичної терапії та реабілітації, які розробляються лікарем після діагностики, для пацієнта, який став незрозумілим у вродженому стані чи пізніше з будь-якої причини .