Filter
Bachelor
Аргентина Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Аргентина пропонує програми бакалавра.

Бакалаврат - програма вищої освіти, навчання на якій займає близько 4 років. Багато програм бакалаврату проводяться в очній і онлайн-формі, так що навіть ті учні, які живуть у віддалених районах або не можуть відвідувати навчальний заклад, можуть розширити свою освіту.

Аргентина має мультикультурне співтовариство і є гостинною країною для студентів хочуть вчитися за кордоном. Якість освіти чудово, і також дуже доступним.

Університети для бакалаврів у Аргентина. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Аргентина тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Аргентина
Тип навчання
Форма навчання
ISPED

Курс Медицина Бакалаврат проводиться через угоду з UM - Університет Морона, і для бразильців з середньою школою або повною вищою освітою, які бажають отримати звання докт ... [+]

Про Graduation

Курс Медицина Бакалаврат проводиться через угоду з UM - Університет Морона, і для бразильців з середньою школою або повною вищою освітою, які бажають отримати звання доктора.

У зв'язку з великим попитом на бразильських студентів, які мріють навчання в медицині, але фінансові труднощі і доступності існуючих навчальних закладів в нашій країні, інститути угоди розробили цю унікальну програму.... [-]

Аргентина Буенос-Айрес
Березень 2020
іспанська
Денне навчання
6 років
Кампус
Детальніше англійською мовою