Filter
Bachelor
Аруба Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Аруба пропонує програми бакалавра.

Ступінь бакалавра можна отримати в коледжах і університетах, розташованих по всьому світу. Ступеня бакалавра пропонуються в багатьох областях знань, тому учні можуть адаптувати свою освіту для відповідності їх майбутнім цілям.

Вищої освіти в Арубі пропонує кілька курсів. Студенти з HAVO (старший загальна середня освіта), MBO-диплом (середнього рівня appluied освіти, орієнтованої на професійне навчання), або навіть VWO (нижня років) можуть відмовитися продовжувати свою вищу освіту. Університет Арубі пропонує ступінь курсів, таких як студентів, магістрів і навіть докторських курсів, які варіюються між тривалістю від 2 до 4 років.

Університети для бакалаврів у Аруба. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Аруба тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Xavier University School of Medicine

Наша програма Догляд BSN дозволяє студентам заробити три роки прискорився бакалаврату наук в області догляду на наш Карибський медичної ... [+]

Наша програма Догляд BSN дозволяє студентам заробити три роки прискорився бакалавр наук в області догляду на нашому Карибського медичній школі.

Програма BSN сестринського доповнює Карибського медичну школу і допомагає задовольнити місцевий, регіональний, і глобальну потребу у висококваліфікованих, співчуття медсестер. На додаток до полегшення критичний брак медсестер, випускники програми BSN Ксавьера також в змозі використати свою освіту для досягнення керівної ролі в забезпеченні та поліпшенні охорони здоров'я за допомогою ефективного спілкування.... [-]

Аруба Ораньєстад
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою