Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Великобританія пропонує програми бакалавра.

Програми бакалаврату розраховані на чотири роки навчання і надають студентам можливість вибрати область знань і спеціалізацію. Багато навчальних закладів пропонують очно-заочні і вечірні форми навчання, що дозволяє студентам отримати ступінь бакалавра, поєднуючи навчання з роботою, сім'єю та іншими заняттями.

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Університети для бакалаврів у Великобританія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Великобританія тут.

знайдених результатів Filter

Бакалавр в області охорони здоров'я і соціального управління медичною допомогою (поповнити)

Somerset College
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Великобританія Тонтон

Розвивайте свої навички і знання соціальної допомоги через поєднання навчання на робочому місці і в класі навчання, на наш популярний бакалавра (з відзнакою) в галузі охорони здоров'я та управління соціальної допомоги.

Диплом в області здоров'я та соціальної допомоги

OPAL College London
Кампус Денне навчання 2 років Серпень 2020 Великобританія Лондон

БТЕЦ (Бізнес Інжиніринг Рада Технологія) HND (Higher National Diploma) є фахівцем програма професійної з сильним акцентом, пов'язаних з роботою.

бакалавр в області біомедичних наук (BSC)

Middlesex University London
Кампус Денне навчання 3 років Серпень 2020 Великобританія Лондон Великобританія Інтернет + 1 більше

Наша бакалавра біомедичної науки Ступінь з відзнакою курс для студентів звернень з наукової тлі, які зацікавлені в кар'єрі в лікарняних лабораторіях ...

Бакалавр (з відзнакою) охорони здоров'я

Cardiff Metropolitan University
Кампус Денне навчання 3 років інформація Великобританія Кардіфф

Медична наука є динамічною і постійно розвивається дисципліною, яка вимагає висококваліфікованих людей для виконання ряду лабораторних методів, які сприяють загальному догляду та добробуту пацієнтів.

Бакалавр медсестер - для дорослих

University of Stirling
Кампус Денне навчання 48 місяці інформація Великобританія Стерлінг

Стірлінг - це чудове місце для вивчення навичок сучасного медсестер, якого цінують у всьому світі. Наш курс схвалений Радою медсестринства та акушерства, а також отримав безліч рекомендацій. Ми виграли премію Student Nursing Times у 2012, 2013, 2015, 2016, 2017 та 2018 роках.

Мфізіотерапія - спорт і медицина фізичних вправ

University of Bradford
Кампус Денне навчання 4 років інформація Великобританія Бредфорд

Ця нова чотирирічна програма розрахована на студентів, які бажають розвивати знання та навички, що стосуються спорту та занять фізичними вправами, а також більш традиційне фізіотерапевтичне середовище. Випускники отримують кваліфікацію професійного магістра з фізіотерапії, відкриваючи широкий спектр кар'єрних можливостей як фізіотерапевта у сфері спорту, фізичних вправ, здоров'я та благополуччя. Вона також є основою для подальшого дослідження.

BEng (Hons) в галузі біомедичної інженерії

University of Bradford
Кампус Денне навчання 4 років інформація Великобританія Бредфорд

Застосовуйте професійні інженерні знання, щоб зрозуміти, змінити та керувати біологічними системами на цьому чотирирічному курсі біомедичної інженерії BEng (Hons), в тому числі в рік бутерброду в промисловості.

MBChB курс початкового випускника в галузі медицини та хірургії

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences
Кампус Денне навчання 4 років інформація Великобританія Бірмінгем

На додаток до нашого п'ятирічного медицини та хірургії програми MBChB, у нас є чотири роки MBChB для випускників з першим ступенем в області наук про життя.

MBChB в медицині і хірургії

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences
Кампус Денне навчання 5 років інформація Великобританія Бірмінгем

Університет Бірмінгема дає можливість першого класу вам необхідно розвивати навички, щоб стати практикуючим лікарем.

BDS в стоматологічної хірургії

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences
Кампус Денне навчання 5 років інформація Великобританія Бірмінгем

Курс в Бірмінгемі регулюється загальної стоматологічної рада (GDC) і надасть вам міцну основу навчання, на основі яких свій клінічний досвід і догляду за пацієнтами. Триваюче пасмо за все догляду за пацієнтами в клінічній практиці дозволяє інтегрувати спеціальності навчання і виконувати найбільш підходяще лікування для пацієнтів.

bmedsc в біомедичного матеріалознавства

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences
Кампус Денне навчання 3 років інформація Великобританія Бірмінгем

Цей ступінь дає Вам можливість отримати всебічний досвід роботи в галузі медичної науки і техніки матеріалів для ремонту або заміни пошкоджених, хворих або відсутні тканини в організмі людини.