Filter
Bachelor
Іспанія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Ступінь бакалавра можна отримати в коледжах і університетах, розташованих по всьому світу. Ступеня бакалавра пропонуються в багатьох областях знань, тому учні можуть адаптувати свою освіту для відповідності їх майбутнім цілям.

Від плазунів до птахів та ссавців ветеринари можуть розуміти, як обробляти тварин, коли вони потребують медичної допомоги. Вивчення ветеринарної медицини може передбачати вивчення хірургічних вправ та інших медичних процедур.

Іспанія (ісп. España) є різноманітна країна обмін Піренейського півострова з Португалією в західній частині Середземного моря. Іспанія вважається екзотичною країною в Європі через його привітні жителі і спокійний спосіб життя. Нормальна тривалість для Університетські курси в Іспанії становить 4 роки, за винятком медицини і подвійних дипломів, які 6. Мадрид і Барселона відомих міст по всьому світу своєю кухнею, бурхливим нічним життям, і всесвітньо відомі фольклорні та урочистостей.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

Детальніше Згорнути
Інші освітні можливості în Europa

2 Результати в Ветеринарна медицина, Іспанія

Universidad de Leon

Ми готуємо професіоналів з оволодінням ветеринарними знаннями, здатністю до аналізу та організації та особистими навичками для розвитку в галузі медицини, виробництва тва ... [+]

Про

Ми готуємо професіоналів з оволодінням ветеринарними знаннями, здатністю до аналізу та організації та особистими навичками для розвитку в галузі медицини, виробництва тварин та охорони здоров'я та продовольчої безпеки, визнаючи цінності передового демократичного суспільства.

Що ми вам пропонуємоТраєкторія 164 роки готує ветеринарних фахівців відповідно до принципів та стандартів міжнародної ветеринарної освіти.Викладачі з відмінним рівнем підготовки, викладач та дослідник, що гарантує високу якість передачі знань.Навчальний посібник.Сучасні засоби, широко обладнані для викладання та наукових досліджень.Ветеринарна лікарня з 1275 квадратних метрів доступна для студентів.Власна експериментальна ферма на 130 000 квадратних метрів, розташована в 1,5 км від факультету ветеринарної медицини.Пілотний завод з переробки їжі з обладнанням, орієнтованим на м'ясо-молочну продукціюУгоди з більш ніж 550 центрами, установами та компаніями, які співпрацюють у практичній підготовці студентів.Практики з першого курсу.Експериментальні проекти підсумкових ступенів.Навчання, що сприяє залученню робочої сили як в приватній, так і в державній сфері.Національні та міжнародні програми мобільності (Німеччина, Аргентина, Австралія, Бельгія, Бразилія, Канада, Чилі, Китай, Колумбія, США, Італія, Японія, Мексика, Перу, Польща, Португалія, Росія, Тайвань, Туреччина та В'єтнам).Професійні виїздиВетеринарна клінікаВиробництво та здоров'я тваринХарчова промисловість: технологія, гігієна та інспекціяФармацевтична промисловість та лабораторії охорони здоров'я та діагностикиОфіційні служби центральної, регіональної та місцевої адміністраціїНавчання та дослідженняВійськова ветеринаріякомпетенціями... [-]
Іспанія Леон
інформація
іспанська
Денне навчання
5 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University CEU - Cardenal Herrera

Факультет ветеринарної науки має більш ніж 17-річний досвід, і це декан факультету ... [+]

Що ми відрізняємося?

1. Досвід

Факультет ветеринарної науки має більш ніж 17-річний досвід, і це декан факультету автономного співтовариства Валенсія і член Європейської асоціації установ ветеринарної освіти (EAEVE) та Міжнародної ветеринарної асоціації студентів (IVSA)

2. Міжнародний покликання

На наших заняттях співіснувати і жити студенти з різних країн і національностей. Це тільки ветеринарний факультет в Іспанії (і деякі з Європи) з трьома міжнародними лініями ступеня: іспанська, французька та англійська.... [-]

Іспанія Монкада
інформація
англійська,іспанська
Денне навчання
5 років
Кампус
Детальніше англійською мовою