Medychnaosvita.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Ступінь бакалавра дає освіту, необхідну, щоб знайти кар'єру в різних дисциплінах. Більшість програм включають в себе поєднання загальних предметних класів і спеціальних курсів, розроблених з урахуванням студентської галузі дослідження.

Що таке бакалавр в ветеринарної медицини? Цей ступінь призначений для людей, які хочуть, щоб допомогти тваринам за допомогою медичних, лікувальних, стоматологічних та хірургічних методів. Це перший крок на шляху до становлення ветеринар, хоча ця програма може також підготувати студентів для інших робочих місць у ветеринарній сфері. Кожна програма буде змінюватися, але більшість з них пропонують курси з ветеринарії, діагностичних процедур, неінфекційної та інфекційної хвороби, ветеринарної клінічної медицини, токсикології, харчування, профілактичної медицини та професійної етики та стандартів.

Особи, які подобаються роботи з тваринами частіше користуватися заробляти цей ступінь, що він буде навчати їх для різних професій.Будь знайти роботу відразу після закінчення школи або продовжити на, щоб заробити ступінь доктора, студенти можуть бути отримані з правильного виховання.

Витрати, пов'язані з ветеринарної медицини мірою буде відрізнятися від однієї школи в іншу. Студентам пропонується називати школи безпосередньо, щоб запитати про навчанні та зборів потрібно.

Є ряд можливостей для кар'єрного зростання для тих, хто зацікавлений у роботі з тваринами, як ветеринарна поле широкий. Випускники можуть знайти позиції в тваринництві, захисту тварин і домашнього лікування тварин. Кар'єра шляху, які не потребують диплом спеціаліста по догляду включають в себе тварин, ветеринарний фармацевтичної промисловості дослідник, ветеринарний менеджер клініки і птиці або м'яса інспектора. Студенти, які заробляють їх доктора може стати ветеринарні спеціалісти і працювати безпосередньо з тваринами, щоб діагностувати і лікувати поранених і хворих тварин.

Почніть шукаєте ветеринарних шкіл зараз, використовуючи нашу базу даних онлайн.Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

11 Результати в Ветеринарна медицина Filter

бакалавр в галузі ветеринарії (диплом з відзнакою)

The University of Queensland
Кампус Денне навчання 5 років Січень 2020 Австралія Ґеттон Брісбен Сент-Люсія + 2 більше

Ветеринарна наука є застосування медичних, діагностичних і терапевтичних принципів до супутника, побутових, екзотичних, диких тварин і тварин виробництва. Ветеринарна наука має життєво важливе значення для вивчення і захисту виробничої практики тваринництва, здоров'я стада і моніторингу поширення поширеного захворювання. Це вимагає придбання та застосування наукових знань в різних дисциплінах і використовує технічні навички на профілактику захворювань в обох домашніх і диких тварин.

бакалавр ветеринарної медицини

Mongolian University Of Life Sciences
Кампус Денне навчання Серпень 2020 Монголія Улан-Батор

Наш бакалавр в галузі ветеринарної медицини був створений для розробки і створення спритний середовища для ветеринарного навчання та науково-дослідної служби, шляхом підвищення професійної підготовки, наукових досліджень і освітнього середовища.

ветеринарія

Universidade Metropolitana de Santos (UNIMES)
Кампус Денне навчання 10 семестри Березень 2020 Бразилія Сантос Дюмон

Форма ветеринара розвивати дії і результати, спрямовані на площі сільськогосподарських наук по відношенню до тваринництва, харчових виробництв, здоров'я тварин і охорони навколишнього середовища.

ветеринарія

Universidade Presidente Antônio Carlos (UNIPAC)
Кампус Денне навчання 5 років Березень 2020 Бразилія Жуїс де Фора

Загальна мета ветеринарних звичайно є підготовка лікарів загальної практики, в рамках цілісного підходу, з навичками і знаннями, необхідними для діяльності по профілактиці, діагностиці та лікуванню хвороб тварин, продукції тваринництва, технології продуктів тваринного походження і суспільної охорони здоров'я.

ветеринарія

Universidade Cruzeiro do Sul (UNICSUL)
Кампус Заочне навчання Березень 2020 Бразилія Сан-Паулу

Курс дає студентство практичного навчання, спрямоване на професійному ринку факультету, що складається з лікарів викладачів, які мають великий досвід роботи у відповідних областях. Ветеринарний комплекс розроблені практику викладання, досліджень, розширення, а також клінічні і хірургічної допомоги дрібних і великих тварин, доповнюючи теоретичну підготовку дали. Його несуча конструкція складається з трьох операційних залів, вісім клінічних клінік догляду, клінічні лабораторії, розведення тварин і профілактичної медицини, кімнати розтину та хірургічної техніки, анатомії лабораторії і мікроскопії, кімната для рідини і візуалізації промисловості ( рентгенології, ультразвукової та ехокардіографія), а також великі по догляду за тваринами двір, ларьки і будки для утримання тварин комплексу і під наглядом. В ході курсу студент пропонується взяти участь у дослідницькій діяльності, що проводиться викладачами, а також програми технічного і наукового співробітництва підтримується з національними і зарубіжними інститутами, такими як Сан-Дієго, з якої він підтримував тільки проект в країні, що фінансується Зоологічного суспільства Сан-Дієго. освітні заходи просунуті, включаючи курси та лекції для спільноти про базову допомоги в поводженні з тваринами, відповідальності власників домашніх тварин і благополуччя тварин, кампанії по вакцинації і кастрації собак і кішок, прийняття тварин проекти занедбані і ветеринарна допомога господарствам .Professores курсу і студенти, які роблять наукові дослідження становлять дослідницьку групу під назвою Структурно-функціональна Ветеринарна патологія, зареєстровану в НДІ (Національна рада з науково-технологічного розвитку), яка займається розробкою проектів в науково-дослідних напрямків інфекційних і паразитарних захворювань у домашніх тварин і дикий, експериментальна патологія, онкологія і ветеринарія токсикологія.

Ступінь ветеринарії

Universidad de Leon
Кампус Денне навчання 5 років інформація Іспанія Леон

Ми готуємо професіоналів з оволодінням ветеринарними знаннями, здатністю до аналізу та організації та особистими навичками для розвитку в галузі медицини, виробництва тварин та охорони здоров'я та продовольчої безпеки, визнаючи цінності передового демократичного суспільства.

Лікар ветеринарної медицини

Wroclaw University of Environmental and Life Sciences
Кампус Денне навчання 11 семестри інформація Польща Вроцлав

Ветеринарної медицини дає знання в області профілактики і лікування домашніх тварин і сільськогосподарських тварин хвороб, захист прав споживачів, безпеки продуктів тваринного походження і продуктів, які використовуються в тваринництві.

Master in Veterinary Medicine (Bachelor + Master)

University of Veterinary Medicine Budapest
Кампус Денне навчання 5 років інформація Угорщина Будапешт

Лікар ветеринарної медицини

Faculty of Veterinary Medicine - Banat University Of Agricultural Sciences And Veterinary Medicine Timisoara
Кампус Денне навчання 6 років Вересень 2020 Румунія Тіміоара

Бакалаврат організований факультет ветеринарної медицини Банат в Тімішоарі це Ветеринарія доступні англійською та румунською 6 років. Програма Ветеринарія призводить до Доктор ветеринарної медицини.

Бакалавр ветеринарної медицини

City University of Hong Kong
Кампус Денне навчання 6 років інформація Гонконг Коулун Тонг

Коледж жокейського клубу ветеринарної медицини та наук про життя пропонує першу в Азії ветеринарну програму, створену за моделями DVM, яка прагне до міжнародної акредитації програм, із бажанням підвищити рівень догляду за тваринами та викладання ветеринарної дисципліни в регіоні.

Ступінь у ветеринарії

University CEU - Cardenal Herrera
Кампус Денне навчання 5 років інформація Іспанія Монкада

Факультет ветеринарної науки має більш ніж 17-річний досвід, і це декан факультету