Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Грузія пропонує програми бакалавра.

Програми бакалаврату розраховані на чотири роки навчання і надають студентам можливість вибрати область знань і спеціалізацію. Багато навчальних закладів пропонують очно-заочні і вечірні форми навчання, що дозволяє студентам отримати ступінь бакалавра, поєднуючи навчання з роботою, сім'єю та іншими заняттями.

Освіта в Грузії частково фінансується для тих людей, які переслідують освіти у віці від 18 до 35 років. Ця система дозволяє студентам придбати практичні навички і знання, які допомагають усім миром протистояти викликам 21-го століття.

Університети для бакалаврів у Грузія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Грузія тут.

знайдених результатів Filter

бакалавра в області біомедичної інженерії

Georgian Technical University
Кампус Денне навчання 4 років інформація Грузія Тбілісі

Програма навчальних цілей програми біомедичної інженерії дає студентам знання, як застосовувати свої основні інженерні навички для вирішення завдань в галузі медицини та біології. Охоплені програми включають в себе: медичні прилади та проектування, фізіологію, біоматеріали, масовий транспорт, застосування комп'ютерів у медицині, штучні імплантати та медичні зображення. Анатомія та фізіологія, оскільки вони стосуються конкретних застосувань до біоінженерії, будуть розглянуті. Він має на меті полегшити розуміння учня у всіх сферах біомедичної інженерії, щоб вони могли оцінити спільну природу галузі. Надайте студентам, які мають намір стати практичним інженером, надати ступінь, що надає повноваження.

Бакалавр фармації

The University Of Georgia
Кампус Денне навчання інформація Грузія Тбілісі

Метою цієї програми є підготовка фахівців-бакалаврів на міжнародному рівні, які зможуть професійно розвиватися в робочому середовищі фармацевтичної промисловості та продовжувати наступний етап освіти. Випускники матимуть базові знання в: фармацевтичній допомозі, фармакотерапії, орієнтованій на пацієнта, використанні результатів клінічних випробувань у фармації, виробництві та виробництві лікарських засобів, а також фармацевтичного аналізу; Управлінські навички, необхідні для: просування фармацевтичних досліджень на основі етичних цінностей, обробки та надання фармацевтичної інформації, впровадження моделі лікаря-фармацевта-пацієнта, спілкування з професійними товариствами та спільнотою, а також навички управління структурними підрозділами у відповідних (проміжних) рівень у фармацевтичних організаціях. Випускники цієї програми можуть працювати у фармацевтичних компаніях, аптеках та магазинах UG , медичних закладах, громадських організаціях охорони здоров'я, контролі якості UG та токсикологічних лабораторіях, а також у страхових компаніях, які здійснюють медичне страхування, а головне - випускники Школа здоров'я та медицина, факультет фармації The University Of Georgia має право мати посади фармацевта та / або менеджера з питань фармації.

Бакалавр медсестер

The University Of Georgia
Кампус Денне навчання Відкритий конкурс Грузія Тбілісі

Метою програми є сприяння ефективній роботі системи охорони здоров'я шляхом навчання кваліфікованих та висококваліфікованих медсестер. Студенти мають право працювати медсестрою на міжнародному та місцевому рівнях або продовжувати навчання в місцевих або міжнародних університетах