HEALTHCARESTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Багато випускників школи вирішили продовжити ступінь бакалавра в якості методу розширення їх можливостей кар'єрного зростання, а також їх потенційний дохід. Ступінь програми бакалавра багатьох може бути завершена протягом приблизно чотирьох років, якщо приймати на повну ставку.

Просто те, що бакалавр в EMS і швидкої? Призначений для тих, хто хоче створити дохідну кар'єру в сфері охорони здоров'я до надзвичайних ситуацій, це строгий курс навчання містить у собі тісну відгук предметів, таких як науки взагалі здоров'я, біології, патофізіології та надзвичайних методів медичного реагування. Додаткову увагу часто приділяється темам, які включають EMS комунікації, EMS етики, готовності до стихійних лих і реагування методів, як вони ставляться до надзвичайних ситуацій в області суспільної охорони здоров'я.

Багато працівників EMS і фельдшерів знайти, що вони більш зайнятою після забезпечення ступеня бакалавра, ніж вони були раніше.Багато випускників цих програм також повідомляють сильне задоволення від роботи і краще прибутку після завершення вищої освіти.

Там немає встановленого вартість для отримання бакалавра в EMS і швидкої. Студенти розглядає можливість застосування для конкретної програми повинні зв'язатися з приймальної комісії школи безпосередньо для інформації та швидкістю до-до дати навчання.

Успішні випускники бакалаврату в програмах EMS і фельдшерів, як правило, готові до різних позицій у рамках надзвичайної сектору медичного реагування. Багато хто йде на роботу в лікарнях адміністраторів, фельдшерів або EMS керівників або спеціалістів. Інші вибирають, щоб взяти на різних адміністративних або керівних ролей, пов'язаних з EMS відповідь. Володарі ступеня бакалавра Деякий вибрати, щоб розширити свої перспективи Освіта та кар'єра ще далі і повернутися в школу в надії отримати ступінь магістра у відповідній галузі.

Багато освітніх можливості існують в Інтернеті і по всьому світу для тих, зацікавлені в розширенні своїх знань в галузі охорони здоров'я та невідкладної медичної відповідь. Наша база даних є відмінним способом, щоб з'єднатися з потенційними шкіл. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

3 Результати в Екстрена медицина Filter

Бакалавр наук про здоров'я в галузі екстреної медичної допомоги

University of Johannesburg
Bachelor
Січень 2020
<
Денне навчання
<
4 років
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Кандидати повинні пройти як оцінку придатності, так і фобію та медичний огляд, щоб отримати ступінь екстреної медичної допомоги. ...

Детальніше

Бакалавр парамедицини

University of Southern Queensland (USQ)
Bachelor
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
3 років
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Бакалавр з парамедицини USQ забезпечить вас спеціальними навичками, унікальними для того, щоб бути парамедиком, і ви будете навчатися у сферах оцінки, аналізу, прийняття рішен ...

Детальніше

Бакалавр наук охорони здоров'я (парамедицина)

Western Sydney University
Bachelor
<
Денне навчання
<
3 років
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Медпрацівники грають важливу роль в системі охорони здоров'я, відповідаючи на гострі і підгострим проблем зі здоров'ям в цілому ряді різноманітних і неконтрольованих налаштува ...

Детальніше