Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Йорданія пропонує програми бакалавра.

Ступінь бакалавра - це вчений ступінь, на отримання якого зазвичай потрібно близько чотирьох років. Під час навчання студенти отримують знання і навички, які допоможуть їм успішно самореалізуватися в професійній сфері після отримання ступеня.

Йорданією, офіційно Йорданського Хашимітського Королівства, є однією з арабських царства на Близькому Сході, на східному березі річки Йордан, і проходить в історичній області Палестини

Університети для бакалаврів у Йорданія . Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Йорданія тут.

знайдених результатів Filter

Бакалавр в фармації

Yarmouk University
Кампус Денне навчання 5 років Вересень 2020 Йорданія Ірбід

Ця програма спрямована на досягнення видатного фармацевтичної освіти, справляючись з сучасними розробками в цій професії, як локально, так і на регіональному рівні, по відношенню до кваліфікованого фармацевта в різних областях фармацевтичної практики, які відображають комплексну практику якості. Місія факультету фармації є сприяння всебічності університету в освітніх програмах, а також для досягнення досконалості в наукових і прикладних фармацевтичних програм, заснованих на наукових дослідженнях, які, як очікується, буде доповненням до різних сучасним аспектам професії фармації.

BS в області біомедичної інженерії

Al-Ahliyya Amman University
Кампус Денне навчання Вересень 2020 Йорданія Амман

П'ятий рік студенти в Департаменті біомедичної інженерії є підтримання класу CT машини в розділі семінару під керівництвом д-ра Авторитет Бога, Аль-Мутаірі

Бакалавр аудіології і науки вимова

Al-Ahliyya Amman University
Кампус Денне навчання Вересень 2020 Йорданія Амман

Введений відділ слуху та мовлення в 2001 році і був відкритий під патронажем Його Високості принца Раад бін Заїд Головний секретар Anmak. Відділ пропонує програми бакалавра в області мови і слуху наук. Вона підтримується на місцевому та регіональному рівнях програми для того, щоб дати можливість випускникам працювати в різних місцях, таких як лікарні, школи та інші. Центральний Слуховий і процесори Розділ Мовні за останнім словом техніки і техніки, необхідних в секторі під наглядом групи кваліфікованих викладачів і керівників включає в себе високу кваліфікацію, щоб забезпечити краще навчання для студентів.

Бакалавр оптики

Al-Ahliyya Amman University
Кампус Денне навчання Вересень 2020 Йорданія Амман

Унікальний в відділ оптики є першою і єдиною частиною на рівні приватних університетів в Йорданському Хашимітському Королівстві і представила цей розділ в якості одного з розділів факультету фармації і медичних наук в 2015 році, який надає ступінь бакалавра за спеціальністю оптики 132 кредитних годин, розподілених протягом чотирьох академічних років. Відділ оптики був створений для того, щоб забезпечити можливість для випускників працювати в оптичних центрах і центрах офтальмології та корекція зору в доповненні до очних клінік в лікарнях.

Бакалавр медичного аналізу

Al-Ahliyya Amman University
Кампус Денне навчання Вересень 2020 Йорданія Амман

Медичний аналіз був створений в якості одного з Департаменту фармацевтичного факультету та відділу медичних наук в 1991 році, який надає ступінь бакалавра за спеціальністю медичного аналізу, (142) кредитних годин, розподілених протягом чотирьох академічних років. Вона включає в себе лабораторії медичних тестів на додаток до основних наукових лабораторій: - Лабораторія патології - мікробіологічна лабораторія - Лабораторія біохімії Лабораторія Пошкоджені Aserarah- Лабораторія Alotfillat- лабораторії Гормони - Лабораторія імунології.

Бакалавр фармації

Al-Ahliyya Amman University
Кампус Денне навчання Вересень 2020 Йорданія Амман

Відділ фармацевтичних наук пропонує програму Pkaloyos Pharmacy. Ця програма є унікальною і відмінною програми в арабському регіоні, де вона була розроблена відповідно до останніх глобальними методами в фармацевтичній освіті характеризується цієї програми випускнику з дослідженнями і досвідом теоретичної і практичної - його здатність відігравати активну роль у медичній команді терапевтичному з точки зору роботи в лікарняних аптеках, на додаток до приватних аптеках на додаток до галузі медицини виробництва, розвитку та центрів наукових і академічних досліджень, зацікавлених в фармацевтичних наук. Крім того, Департамент фармацевтичних наук недавно поставив магістерську програму таким чином, щоб ця програма йти в ногу з останніми на місцевому рівні, арабських і міжнародних наукових програм.

Бакалавр по догляду

Al-Ahliyya Amman University
Кампус Денне навчання Вересень 2020 Йорданія Амман

Через наявність гострої нестачі кадрів годуючих ступінь бакалавра прийшла ідея про створення та відкриття коледжу медсестер університету, метою якого є підготовка і розвиток спеціалізованих кадрів для підвищення ефективності сестринської професії і внести свій вклад в розвиток суспільства, надаючи студентам наукових і практичних знань, які доставляються до учня групою викладачів Крім того, заохочуючи студентів стежити за розвитком подій в спеціалізації і мотивувати їх до самоосвіти та завершити свої дослідження з метою одержання більш високої кваліфікації.

Бакалавр в аптеці

Aqaba University Of Technology
Кампус Денне навчання 5 років Вересень 2020 Йорданія Акаба

Створення фармацевтичного факультету в Aqaba University Of Technology отримало ступінь бакалавра в галузі фармації, а прикладний навчальний план - це вибір спеціалізованих курсів для задоволення спеціальних асигнувань для фармацевтичних стандартів освіти та надання випускникам знань, необхідних для практики професії науковий і моральний.