Filter
Bachelor
Колумбія

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Колумбія пропонує програми бакалавра.

Ступінь бакалавра можна отримати в коледжах і університетах, розташованих по всьому світу. Ступеня бакалавра пропонуються в багатьох областях знань, тому учні можуть адаптувати свою освіту для відповідності їх майбутнім цілям.

Колумбії, офіційно Республіка Колумбія, є унітарною конституційною республіки містять тридцяти двох відомств.

Університети для бакалаврів у Колумбія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Колумбія тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Колумбія
Тип навчання
Форма навчання
Universidad EIA

Це одна з інженерних компаній, що мають найбільший потенціал зростання в майбутньому. В даний час вона включає в себе кілька нових технологій, таких як біотехнологія, інф ... [+]

Що таке біомедична інженерія?

Це одна з інженерних компаній, що мають найбільший потенціал зростання в майбутньому. В даний час вона включає в себе кілька нових технологій, таких як біотехнологія, інформаційні технології та нові матеріали. Програма, яка викличе вирішення нових медичних послуг, таких як добробут та профілактика.

Чому слід вивчати біомедичну інженерію?Для багатопрофільної роботи, яка об'єднує знання техніки до потреб медицини.Біомедична інженерія - це професія, що має великий вплив на розвиток країни.Колумбійська інноваційна програма та Національна політика надання медичних послуг 2007-2010 років Міністерства соціального захисту, яка встановлює "посилення оцінки та включення біомедичних технологій" процесів як одного з ключових проектів покращити якість послуг, що надаються населенню.Інші фактори, що виправдовують необхідність професіоналів у цій дисципліні, - це збільшення кількості дорослих, вразливих та інвалідів, які потребують більшої уваги з боку держави та інженерів з біомедицини, що сприяють значним змінам у секторі охорони здоров'я.... [-]
Колумбія Енвігадо
Січень 2020
Spanish (Colombia)
10 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою