Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Латвія пропонує програми бакалавра.

Ступінь бакалавра можна отримати в коледжах і університетах, розташованих по всьому світу. Ступеня бакалавра пропонуються в багатьох областях знань, тому учні можуть адаптувати свою освіту для відповідності їх майбутнім цілям.

Латвії, офіційно Латвійської Республіки, є країною, в Балтійському регіоні Північної Європи. Вона межує на півночі з Естонією, на півдні з Литвою, на сході межує з Росією, а на південний схід Білорусі. Латиші прибалтійських народів, культурно пов'язані з литовцями. Капітал Ризі, яка є домом для Латвійського університету з більш ніж 23 000 учнів.

Університети для бакалаврів у Латвія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Латвія тут.

знайдених результатів Filter

Бакалавр з Оптометрії

University of Latvia
Кампус Денне навчання Заочне навчання 3 - 4 років Вересень 2020 Латвія Рига + 1 більше

Ця програма заснована на дослідженнях природничих наук, медицини та основних принципах первинної медичної допомоги. Бакалаврська програма - це перший крок у схемі професійної освіти з окуліста у Латвії.

Професійна стоматологія

University of Latvia
Кампус Денне навчання 5 років Вересень 2020 Латвія Рига

Навчальна програма зубів веде до ступеня стоматолога і є основою для підготовки спеціалістів або наукових досліджень. Метою навчальної програми є підготовка кваліфікованих спеціалістів з теоретичними та практичними навичками, відповідними для початку самостійної практики загальної стоматології.