HEALTHCARESTUDIES

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Латвія пропонує програми бакалавра.

Ступінь бакалавра можна отримати в коледжах і університетах, розташованих по всьому світу. Ступеня бакалавра пропонуються в багатьох областях знань, тому учні можуть адаптувати свою освіту для відповідності їх майбутнім цілям.

Латвії є як платні, так і бюджетних вищої освіти. У країні є два види вищих навчальних закладів. Вони включають в себе академічні та професійні програми. Існують три рівні академічного вищої освіти - бакалавра, магістра та докторантури. Клімат в країні сприяє різних зимових видів спорту і відпочинку, такі як катання на ковзанах, лижах та хокею з шайбою. Іноземні студенти воліють вчитися в Латвії у зв'язку з його суспільного життя, мистецтва і культурних установ. Культуру країни легко прийняти, щоб.

Університети для бакалаврів у Латвія. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Латвія тут.

знайдених результатів Filter

Бакалавр з Оптометрії

Bachelor
<
Денна
<
заочно
<
3&nbsp;-&nbsp;4 років
англійська
Кампус

Ця програма заснована на дослідженнях природничих наук, медицини та основних принципах первинної медичної допомоги. Бакалаврська програма - це перший крок у схемі професійної ...

Детальніше

Професійна стоматологія

Bachelor
<
Денна
<
5 років
англійська
Кампус

Навчальна програма зубів веде до ступеня стоматолога і є основою для підготовки спеціалістів або наукових досліджень. Метою навчальної програми є підготовка кваліфікованих спе ...

Детальніше