Medychnaosvita.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Ступінь бакалавра - це нагорода, надана особам, які закінчили певну навчальну програму у вибраній галузі навчання. Загалом, програми бакалавра тривають чотири роки, але вони можуть тривати десь від трьох до семи років.

Що таке бакалавр з парамедиків? Як правило, метою цієї програми є надання людям знань, навичок та досвіду, необхідних для надання медичної допомоги в надзвичайних ситуаціях. Протягом всієї програми учасники можуть отримати значний практичний досвід та досвід. Курси можуть бути спрямовані на покращення клієнтських навичок у прийнятті клінічних рішень та навчання правильних відповідей на надзвичайні ситуації. Парамедики повинні мати справу з безліччю невідкладних медичних обставин за межами звичайної медичної установи та на літаках, тому ці знання мають вирішальне значення для загальної освіти учасників програми.

Випускники цієї програми, як правило, володіють здатністю швидко аналізувати складні та невідкладні ситуації та розробляти життєздатні рішення. Вони можуть створювати самостійні позиції та міцні комунікативні навички. Кожна з цих здібностей може не тільки допомогти учням врятувати життя, але й добре служити в будь-якій сфері кар'єри та в житті в цілому.

Вартість бакалавра залежить від ряду факторів. Два фактори, які можуть вплинути на вартість включають місце розташування школи та тривалість програми.

Особи, які закінчують бакалавр з парамедиці, зазвичай стають лікарями або аварійними лікарями. Проте випускники також мають можливість пройти кар'єри як пожежники, медсестри та адміністратори охорони здоров'я. Повсякденне життя випускника може включати в себе визнання та оцінку надзвичайних ситуацій, управління кризовими ситуаціями, діагностування стану здоров'я, стабілізацію пацієнтів, догляд за хворими та рятування тих, хто гостро потребує охорони здоров'я та управління.

Багато навчальних закладів пропонують парамедичні програми, де все більше і більше доступні онлайн-курси. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

3 Результати в Медпрацівники (фельдшери) Filter

бакалавр клінічній практиці (фельдшер)

Charles Sturt University
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання 3 - 6 років Січень 2020 Австралія Port Macquarie Bathurst + 3 більше

В якості єдиного виділеного ступеня парамедицина в Новому Південному Уельсі, несучої повну акредитацію з Радою швидкої медичної допомоги влади, бакалавр ХСС клінічної практики (фельдшер) надасть Вам знання, навички і впевненість, щоб працювати в умовах швидкої медичної допомоги по всій земній кулі, від глибинці Австралія в центрі Лондона.

Бакалавр наук охорони здоров'я (парамедицина)

Western Sydney University
Кампус Денне навчання 3 років Січень 2020 Австралія Sydney Bankstown Campbelltown Gunderman Blacktown Rydalmere Penrith + 6 більше

Медпрацівники грають важливу роль в системі охорони здоров'я, відповідаючи на гострі і підгострим проблем зі здоров'ям в цілому ряді різноманітних і неконтрольованих налаштувань. Медпрацівники забезпечують позапланову допомогу пацієнтам будь-якого віку, маючи справу зі скаргами на здоров'я, які охоплюють по всьому спектру захворювань і травм тяжкості і складності.

Бакалавр парамедицини

University of Southern Queensland (USQ)
Кампус Денне навчання Заочне навчання 3 років інформація Австралія Springfield + 1 більше

Бакалавр з парамедицини USQ забезпечить вас спеціальними навичками, унікальними для того, щоб бути парамедиком, і ви будете навчатися у сферах оцінки, аналізу, прийняття рішень та роботи в складних ситуаціях.