Filter
Bachelor
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Бакалавр є чотирирічна ступінь бакалавра, які можуть бути в змозі надати студентам належної освіти і професійної підготовки, необхідної, щоб знайти шановну кар'єру після закінчення навчання. Закінчивши зі ступенем бакалавра допомагає означає, що студенти поклали в той час і енергію, необхідну, щоб бути досвідченим і здатним у своїй області.

Допитливі люди можуть бути здивовані, що таке бакалавр в області науки їжі? Студенти в цій навчальної програми вчаться включати біології, хімії, інженерії, мікробіології та харчування вивчати їжу, і дізнатися, як краще зберегти і захистити їжу. Харчова наука майорів грають важливу роль в світі, в тому, що їх робота може допомогти привести до більш здоровою і поживної їжі, яка є безпечною для всіх, щоб споживати.

Багато студентів вибирають, щоб заробити ступінь бакалавра в науці їжі, щоб отримати практичну підготовку та наставництво від досвідчених інструкторів.Підвищення кваліфікації в галузі наукових досліджень, вирішення проблем і критичного мислення, в поєднанні з практичним досвідом, які вони отримують у своїй програмі, може зробити випускників високо цінуються роботодавцями бажаними.

Витрати, пов'язані з можливістю отримання прибутку бакалавра може варіюватися і може залежати від безлічі різних факторів. Студенти повинні говорити безпосередньо з приймальні офісу потенційних шкіл, щоб отримати відповідну інформацію за навчання.

Можливі кар'єри для осіб, які закінчили зі ступенем бакалавра в галузі науки їжі може включати в себе роботу в якості харчових вчених для компаній роздрібної торгівлі продуктами харчування і виробників продуктів харчування, або працювати в якості дослідників і розробників продуктів харчування для державних організацій або незалежних лабораторій. Інші люди можуть також вибрати, щоб навчити науку їжі і працювати з вищими навчальними закладами, щоб допомогти розвинути наука про продукти харчування навчальні програми та проводити важливі дослідження наука про продукти харчування для наукової спільноти.

Якщо ви зацікавлені в роботі зі створення безпечних та надійних джерел їжі, а потім отримав ступінь бакалавра в науці їжі може бути право освітньої варіант для вас. Щоб почати роботу, пошук нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше Згорнути

2 Результати в Науки про харчові продукти

Universidad Tecmilenio

Професійні розробляє ефективні і корисні стратегії харчування. ... [+]

. Вища профіль Оцінка стану харчування окремих осіб і соціальних груп. Розробка і оцінка ефективних стратегій харчування відповідно до проблем індивідів і соціальних груп. Широке управління послугами продовольства різних типів. Створення та управління бізнес-консультування і консультування в області харчування. Використання наукових принципів і етичних рішень для фі. Ефективно інтегрувати міждисциплінарні команди. Сприяння позитивні і ефективні зміни в способі життя людей. польові роботи Лікарні, клініки і медичні центри. Спортивні клуби, школи і компанії, які потребують підтримки фахівців в області харчування. офіси приватних лікарів. Некомерційні організації та державні установи. персоналізоване увагу пацієнтів з поточними вимогами по догляду в їхньому фінансовому стані харчування. Моя власна компанія. навчальний план ... [-]
Мехіко Chihuahua San Luis Potosi Guadalajara Cancún Heroica Veracruz Monterrey Torreón  + 4 Більше
Липень 2020
іспанська
Денне навчання
8 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Maastricht University, Campus Venlo

Університетський коледж Венло (UCV) унікальний. Ви дотримуєтеся своїх інтересів і вибираєте власні курси. Це дає змогу вивчати питання, пов'язані з харчуванням, харчу ... [+]

Університетський коледж Венло

Університетський коледж Венло (UCV) унікальний. Ви дотримуєтеся своїх інтересів і вибираєте власні курси. Це дає змогу вивчати питання, пов'язані з харчуванням, харчуванням

Швидкі фактидля високо мотивованих студентів з пристрастю до їжі, харчуваннясвобода розробки власної навчальної програми3-річний, повний робочий день бакалавра, викладається англійською мовоювибірковий прийом, розпочнеться у вересніщотижня: 12-14 контактних годин, 28 годин самостійної роботив залежності від вибраної вами концентрації ви отримаєте ступінь бакалавра або ступінь бакалавра після закінчення навчанняОбов'язкові рекомендації щодо вивчення (щонайменше 45 з 60 кредитів ECTS в 1 році)Чому ця програма?... [-]
Нідерланди Venlo
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою