HEALTHCARESTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

В цілому намір програм бакалаврів, щоб дати вченим елементарні знання про конкретну галузі дослідження. Програми можуть бути більш зосереджені на гуманітарних і технічних науках, і вимог для кожного може варіюватися від школи до школи. Диплом з бакалаврату може бути достатньо для роботи початкового рівня, і студенти можуть також рухатися далі і заробити вчений ступінь.

Що таке бакалавр в EMT? Така програма ступеня призначена для студентів, які зацікавлені в надзвичайних управління Медичні послуги або догоспітальному медицини. Інструктори та курси допомагати учням в майбутньому екстреної медицини та допомогти підготувати їх до адміністративної та клінічних проблем, які є загальними для промисловості. Приклади класів включають в себе оцінку пацієнта, серцеві / травми надзвичайних ситуацій та використання польового обладнання.

Люди часто надходять в програми бакалаврів ЕМТ, щоб претендувати на роботу в якості основних EMTs, передових EMTs і фельдшерів.Ступені також необхідність державної ліцензування та сертифікації в Національному реєстрі швидкої допомоги. Після того, як співробітник завершив програму ступеня бакалавра, він чи вона може отримати право на більш високу зарплату.

Відносно вартості, необхідної для отримання ступеня бакалавра, рекомендується, щоб майбутні студенти дотягнутися до школи вони зацікавлені в участі. Програми розрізняються відносно навчання, вартість книг, курсових та установ зборів та можливостей стипендіатів.

Загальні галузі промисловості, які використовують осіб зі ступенем бакалавра EMT складаються з державних установ, лікарень і швидкої допомоги. Платні позиції EMT найбільш часто зустрічається в міських районах, але також може бути добровольців позиції в малих містах, міст і сільських громад. Волонтерські ЕМТ і фельдшерів зазвичай працюють з пожежників, лікарень і постачальників швидкої медичної допомоги.

EMT програми будуть знайдені очної та студентів-заочників, а також тих, хто хотів би дізнатися в Інтернеті. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі. 

1 Результати в Невідкладний медичний технік – ЕМТ Filter

Бакалавр наук про здоров'я в галузі екстреної медичної допомоги

University of Johannesburg
Bachelor
Січень 2020
<
Денне навчання
<
4 років
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Кандидати повинні пройти як оцінку придатності, так і фобію та медичний огляд, щоб отримати ступінь екстреної медичної допомоги. ...

Детальніше