Filter
Bachelor
Норвегія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Норвегія пропонує програми бакалавра.

Програми бакалаврату розраховані на чотири роки навчання і надають студентам можливість вибрати область знань і спеціалізацію. Багато навчальних закладів пропонують очно-заочні і вечірні форми навчання, що дозволяє студентам отримати ступінь бакалавра, поєднуючи навчання з роботою, сім'єю та іншими заняттями.

Норвегії, офіційно Королівство Норвегія, є скандинавської унітарного конституційної монархії території якого охоплює західну частину Скандинавського півострова, острова Ян-Майєн, Шпіцбергені і острові Буве субантарктичний. Вища освіта в Норвегії пропонується ряд сім університетів.

Університети для бакалаврів у Норвегія . Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Норвегія тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Норвегія
Тип навчання
Форма навчання
Bjørknes College

Фізіотерапія є утворенням для вас, що допоможе людям краще здоров'ю з технічною експертизою та цілісним поданням людства. ... [+]

Фізіотерапія є утворенням для вас , що допоможе людям краще здоров'ю з технічною експертизою та цілісним поданням людства. Фізична терапія є визнаним охорону здоров'я професії з важкими науковими даними і численними спеціалізованими областями.

детальне знання

Фізіотерапевт знання і досвід опорно-руховий апарат skjelettsysetemet і можливості для руху є ключовими елементами в нашій роботі. Основне розуміння засноване на знанні людської анатомії, фізіологічних функцій і розвиток руху.... [-]

Норвегія Осло
Січень 2020
норвезький
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою