Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Палестинська держава пропонує програми бакалавра.

Бакалаврський ступінь може бути отриманий після трьох або чотирьох років навчання. Навчання за програмою бакалаврату дає студентам більше кар'єрних можливостей, дозволяє збільшити власний дохід і поліпшити матеріальний добробут.

Ряд вищих навчальних закладів з'явилися в останні роки в усьому палестинських територіях і в секторі Газа. Хоча молодий, ці об'єкти в змозі запропонувати широкий спектр програм для місцевих і іноземних студентів.

Університети для бакалаврів у Палестинська держава. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Палестинська держава тут.

знайдених результатів Filter

лікувальне харчування

Palestine Polytechnic University
Кампус Денне навчання 4 років Серпень 2020 Палестинська держава Геброн

Наша чотирирічна програма лікувального харчування була спеціально розроблена для студентів з великим інтересом в області харчування і здоров'я науки, які хотіли б використовувати свої знання, щоб допомогти в запобіганні та лікуванні захворювань, як дієтолога. Терапевтичні студенти Харчування навчимося споживання їжі і дієтичні вимоги можуть бути змінені в результаті хвороби, і як застосовувати терапевтичні дієти для лікування захворювань

біомедичної інженерії (BME)

Palestine Polytechnic University
Кампус Денне навчання Серпень 2020 Палестинська держава Геброн

Біомедична інженерія (BME) є застосування інженерних принципів і концепцій дизайну для медицини і біології для цілей охорони здоров'я (наприклад, діагностичною або терапевтичною). BME швидко розвивається і виробляє важливі нововведення, які покращують якість життя.