Filter
Bachelor
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Ступінь бакалавра є чотирирічний освітня програма, яка може допомогти людям досягти своїх особистих і кар'єрних цілей. У той час як заробляти ступінь бакалавра, студентам поліпшити багато навички, які роблять їх актив на робочому місці.

Що таке бакалавр в мові і мови терапії? Цей ступінь програма вчить студентів в віхах розвитку мови і як визначити, діагностувати і лікувати мову, артикуляція, і розлади ковтання, а також як вести терапію, щоб вирішити проблеми з руховою мови, швидкість, і афазії. Для того, щоб завершити їх ступінь, студенти працюють з пацієнтами під наглядом практикуючих логопеди, щоб поліпшити свої навички та здібності, як бурхливо терапевтів.

Багато студентів вибирають, щоб заробити ступінь бакалавра в частині через навичок вони отримують в гонитві за їх утворення, таких як поліпшення читання, письма та навичок критичного мислення.Прийом вищу освіту також може надати людям знання, необхідні для швидко перейти в їхній кар'єрі.

Фінансова відповідальність заробляти ступінь бакалавра в мови і мови терапії можуть відрізнятися для кожного студента залежно від вузу. З цієї причини, студенти мають можливість поспілкуватися безпосередньо з їх потенційними шкіл для того, щоб повністю зрозуміти вартість заробляючи їх ступінь.

З ступінь в мові і мови терапії, випускники можуть знайти роботу, як логопедів, що працюють в медичних установах, таких як лікарні та клініки, або вони можуть також працювати в рамках шкільної системи, проведення терапії в школах в рамках мовного програми кваліфіковані студенти. Людина може також вибрати, щоб відкрити свій власний приватною практикою, де вони можуть діагностувати і лікувати пацієнтів. Заробіток ступінь бакалавра може бути першим кроком в отриманні ступеня магістра в мові і мови терапії.

Якщо ви хотіли б почати свій ступінь в мові і мови терапії відразу, просто пошук для вашої програми нижче, і зв'язатися з приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше Згорнути

2 Результати в Патології мовлення

Universidade da Coruña

Ступінь мова включена logopeda регламентованої професії. Ця кваліфікація розвивається, пов'язаних з усіма аспектами розладів зв'язку, які можуть проявлятися у вигляді гол ... [+]

Введення

The Ступінь в Логопедія Ця назва факультету педагогічних наук. Він відноситься до області медичних наук, з тривалістю в чотири роки і 240 ECTS кредитів в повному обсязі.

Ступінь мова включена logopeda регламентованої професії. Ця кваліфікація розвивається, пов'язаних з усіма аспектами розладів зв'язку, які можуть проявлятися у вигляді голосу, артикуляції, розуміння, символізації і усного та писемного мовлення, соціальних відносин і мислення досліджень.... [-]

Іспанія A Coruña
Вересень 2019
іспанська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Al-Ahliyya Amman University

Введений відділ слуху та мовлення в 2001 році і був відкритий під патронажем Його Високості принца Раад бін Заїд Головний секретар Anmak. Відділ пропонує програми бакалав ... [+]

Слух і мова

Введений відділ слуху та мовлення в 2001 році і був відкритий під патронажем Його Високості принца Раад бін Заїд Головний секретар Anmak. Відділ пропонує програми бакалавра в області мови і слуху наук. Вона підтримується на місцевому та регіональному рівнях програми для того, щоб дати можливість випускникам працювати в різних місцях, таких як лікарні, школи та інші. Центральний Слуховий і процесори Розділ Мовні за останнім словом техніки і техніки, необхідних в секторі під наглядом групи кваліфікованих викладачів і керівників включає в себе високу кваліфікацію, щоб забезпечити краще навчання для студентів.... [-]

Йорданія Amman
Вересень 2019
англійська,арабська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою