Medychnaosvita.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Ступінь бакалавра є чотирирічний освітня програма, яка може допомогти людям досягти своїх особистих і кар'єрних цілей. У той час як заробляти ступінь бакалавра, студентам поліпшити багато навички, які роблять їх актив на робочому місці.

Що таке бакалавр в мові і мови терапії? Цей ступінь програма вчить студентів в віхах розвитку мови і як визначити, діагностувати і лікувати мову, артикуляція, і розлади ковтання, а також як вести терапію, щоб вирішити проблеми з руховою мови, швидкість, і афазії. Для того, щоб завершити їх ступінь, студенти працюють з пацієнтами під наглядом практикуючих логопеди, щоб поліпшити свої навички та здібності, як бурхливо терапевтів.

Багато студентів вибирають, щоб заробити ступінь бакалавра в частині через навичок вони отримують в гонитві за їх утворення, таких як поліпшення читання, письма та навичок критичного мислення.Прийом вищу освіту також може надати людям знання, необхідні для швидко перейти в їхній кар'єрі.

Фінансова відповідальність заробляти ступінь бакалавра в мови і мови терапії можуть відрізнятися для кожного студента залежно від вузу. З цієї причини, студенти мають можливість поспілкуватися безпосередньо з їх потенційними шкіл для того, щоб повністю зрозуміти вартість заробляючи їх ступінь.

З ступінь в мові і мови терапії, випускники можуть знайти роботу, як логопедів, що працюють в медичних установах, таких як лікарні та клініки, або вони можуть також працювати в рамках шкільної системи, проведення терапії в школах в рамках мовного програми кваліфіковані студенти. Людина може також вибрати, щоб відкрити свій власний приватною практикою, де вони можуть діагностувати і лікувати пацієнтів. Заробіток ступінь бакалавра може бути першим кроком в отриманні ступеня магістра в мові і мови терапії.

Якщо ви хотіли б почати свій ступінь в мові і мови терапії відразу, просто пошук для вашої програми нижче, і зв'язатися з приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

2 Результати в Патології мовлення Filter

Ступінь в області Логопедія

Universidade da Coruña
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2019 Іспанія A Coruña

Ступінь мова включена logopeda регламентованої професії. Ця кваліфікація розвивається, пов'язаних з усіма аспектами розладів зв'язку, які можуть проявлятися у вигляді голосу, артикуляції, розуміння, символізації і усного та писемного мовлення, соціальних відносин і мислення досліджень.

Бакалавр аудіології і науки вимова

Al-Ahliyya Amman University
Кампус Денне навчання Вересень 2019 Йорданія Amman

Введений відділ слуху та мовлення в 2001 році і був відкритий під патронажем Його Високості принца Раад бін Заїд Головний секретар Anmak. Відділ пропонує програми бакалавра в області мови і слуху наук. Вона підтримується на місцевому та регіональному рівнях програми для того, щоб дати можливість випускникам працювати в різних місцях, таких як лікарні, школи та інші. Центральний Слуховий і процесори Розділ Мовні за останнім словом техніки і техніки, необхідних в секторі під наглядом групи кваліфікованих викладачів і керівників включає в себе високу кваліфікацію, щоб забезпечити краще навчання для студентів.