HEALTHCARESTUDIES

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Багато людей вирішили працювати в напрямку ступінь бакалавра в якості методу підвищення заробітку потенціал і перспективи працевлаштування. Ступінь програми Кращі бакалавра може бути завершена протягом приблизно чотирьох років і включати комплексне дослідження конкретній темі або предметної області.

Що таке бакалавр в Подіатрія? Ця інтенсивна програма навчання містить у собі тісну огляд подіатрія і суміжних областях, таких, як спортивної медицини, фармакології та дитячої медицини. Додатковий час клас часто присвячені ортопедії, хірургічні об'єктів та інструментів, і загальні питання і скорбот, які впливають на ноги і нижніх кінцівок. Студенти в цих програмах також слід очікувати пильного вивчення загальних медичних наук, а також анатомію, дерматології та хірургії Podiatric.

Є багато переваг після отримання бакалавра в Подіатрія.Багато учасників цих програм вчинити з кінцевою метою здобуття ступеня магістра чи доктора в лікування захворювань стоп або суміжній галузі, і вони використовують освітню основу запропоновану в цьому процесі як сходинкою до досягнення цієї мети.

Витрати Подіатрія ступінь програма варіюються істотно на основі різних факторів, у тому числі, де курс пропонується і наскільки популярні зокрема програма. Потенційні студенти мають можливість вийти на кожній школі інтерес безпосередньо для точної інформації реєстрації.

Після закінчення програми на ступінь бакалавра подіатрія, багато учасників вирішили продовжити свою освіту і отримати ступінь магістра або доктора з кінцевою метою стати ортопед. Інші успішні випускники знаходять роботу в спортивній медицині, ортопедії, медичної допомогу або суміжній галузі.Інші студенти знайти альтернативні способи використання їх знань хімії, біології та загальної медицини в галузі охорони здоров'я.

Наша база даних є відмінним орієнтиром для вивчення багатьох захворювань стоп програм, пов'язаних з ступінь бакалавра, пропоновані в Інтернеті і по всьому світу. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

4 Результати в Подіатрична медицина Filter

Бакалавр наук про здоров’я на Подіатрії

University of Johannesburg
Bachelor
Січ 2021
<
Денна
<
4 років
30 Вер 2020
англійська
Кампус

Чотирирічна професійна ступінь бакалавра наук про здоров'я в галузі Подіатрії (BHS Podiatry). Студенти розпочинають клінічну підготовку, тобто лікування пацієнтів протягом дру ...

Детальніше

Бакалавр педикюру

Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles
Bachelor
Вер 2020
<
Денна
<
6 семестри
французький
Кампус

Ортопеда є лікуючий лікар, який має справу з проблемами шкіри і нігтів, і всі умови, пов'язані зі структурою стопи і ходьба (або біг). Управління цього фахівця фельдшера може ...

Детальніше

Ступінь з Подіатрії

Universidad de Leon
Bachelor
<
Денна
<
4 років
іспанська
Кампус

Ми готуємо медичних працівників, які спеціалізуються на профілактиці, діагностиці та лікуванні проблем зі стопою. ...

Детальніше

ступінь Podiatric

Universidade da Coruña
Bachelor
<
Денна
<
4 років
іспанська
Кампус

Випускники Podiatry з Університету Ла-Корунья, буде професіонали знань, навичок і умінь, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на профілактику, діагностику та лікуван ...

Детальніше