Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Португалія пропонує програми бакалавра.

Програми бакалаврату розраховані на чотири роки навчання і надають студентам можливість вибрати область знань і спеціалізацію. Багато навчальних закладів пропонують очно-заочні і вечірні форми навчання, що дозволяє студентам отримати ступінь бакалавра, поєднуючи навчання з роботою, сім'єю та іншими заняттями.

Португалії, офіційно Португальської Республіки, є країною, розташованої на південному заході Європи, на Піренейському півострові. Португалія знаходиться в 900 років, і навіть якщо він має відносно невелику площу, він зіграв вирішальну роль у світовій історії. Universidade Do Porto є найпопулярнішим іноземцями, які складаються з 11% іноземних студентів.

Університети для бакалаврів у Португалія . Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Португалія тут.

знайдених результатів Filter

Ступінь управління охороною здоров'я

Atlântica University
Кампус Денне навчання Заочне навчання 3 років інформація Португалія Баркарена + 1 більше

Здоров'я є єдиною великою галуззю у світі, і національні системи охорони здоров'я є найбільшими роботодавцями в усіх розвинених країнах.

Ступінь в області сестринської

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Saúde (ESSV)
Кампус Денне навчання 4 років Жовтень 2019 Португалія Viseu

Курс покликаний забезпечити необхідну підготовку: Участь в управлінні послуги, підрозділів або закладів охорони здоров'я;

Ступінь якості харчових продуктів і харчування

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior Agrária (ESAV)
Кампус Денне навчання 3 років Жовтень 2019 Португалія Viseu

Знаючи їду з виробництва, через її промислової переробки, оцінка якісного і поживно під точкою зору якості, безпеки харчових продуктів і харчової цінності в порівнянні з різними вимогами користувача;

Ступінь з догляду

Escola Superior de Enfermagem de Coimbra
Кампус Денне навчання 4 років інформація Португалія Коїмбра

Сестринська справа за останні тридцять років зазнала суттєвої еволюції рівня наукових знань і навчання на технологічному рівні і на рівні філософії догляду, що виникає в результаті соціокультурних, політичних, економічних, демографічних і епідеміологічних змін у сучасних суспільствах.