Medychnaosvita.com

Програми бакалаврату розраховані на чотири роки навчання і надають студентам можливість вибрати область знань і спеціалізацію. Багато навчальних закладів пропонують очно-заочні і вечірні форми навчання, що дозволяє студентам отримати ступінь бакалавра, поєднуючи навчання з роботою, сім'єю та іншими заняттями.

Spanning багатьох країнах і острівних територій, Південна Америка є домом для багатьох іспаномовних країнах. Тут студенти можуть буквально ходити з історії на їх шляху в клас і вбирати культуру древніх товариств. 

знайдених результатів Filter

Бакалавр ветеринарної медицини

Universidad Técnica Privada Cosmos - UNITEPC
Кампус Денне навчання 10 семестри Лютий 2020 Болівія Cochabamba

Гонкою місії ветеринарної медицини є підготовка фахівців з етичними принципами та цінностями, відповідальністю і чутливістю, вельми критично і слідчої здатністю виявляти проблеми зі здоров'ям тварин і шукати шляхи їх вирішення, особливо щодо здоров'я тварин, суспільної охорони здоров'я і виробництва продуктів харчування тваринного походження, безпечне і високу якість, щоб запропонувати населенню. В якості вищого навчального закладу, його місія набуває напрямок в основному формотворчих освітні процеси, наукові дослідження і роботи з населенням, компетентних фахівців в згаданих областях, реагувати на соціальні потреби на національному та міжнародному рівнях.

Ступінь в галузі біомедичної інженерії

Universidad EIA
Кампус 10 семестри Січень 2020 Колумбія Envigado

Це одна з інженерних компаній, що мають найбільший потенціал зростання в майбутньому. В даний час вона включає в себе кілька нових технологій, таких як біотехнологія, інформаційні технології та нові матеріали. Програма, яка викличе вирішення нових медичних послуг, таких як добробут та профілактика.

фізіотерапія

Centro Universitário do Rio Grande do Norte (UNI-RN)
Кампус Заочне навчання 4 років Березень 2020 Бразилія Natal

Бакалавр фізіотерапії ступеня на UNI-RN матиме широкого профілю, гуманіст, критичного і відображає, сукупні технічні та професійні атрибути.

біомедичної інформатики

Duoc UC
Кампус Денне навчання 4 років Лютий 2020 Чилі Santiago

Техніком в біомедичної інформатики є навчений професіонал, який може працювати в установах охорони здоров'я в державному і приватному секторі. Ці фахівці розроблятимуть інформаційні системи, пов'язані з прийняття рішень, які застосовують національних і міжнародних стандартів в галузі охорони здоров'я для кодування, візуалізації, постачання і розвитку системи, серед інших.

Ступінь: Медицина

Universidade do Grande Rio Professor José de Souza Herdy (UNIGRANRIO)
Кампус Денне навчання Березень 2020 Бразилія Rio de Janeiro

Медичний вуз прагне сприяти міждисциплінарності в якості умови для консолідації спеціалізованих знань.

Бакалавр в галузі біомедицини

Grupo Tiradentes
Кампус Денне навчання 8 семестри Березень 2020 Бразилія Aracaju

Combat невидимі вороги, агенти захворювань, буде ваша щоденна робота. У медико-біологічні дослідження хвороботворні мікроорганізми захворювань, що ідентифікують препарати для боротьби з ними.

Ступінь фізичної терапії в

Universidade do Oeste Paulista (UNOESTE)
Кампус Денне навчання 8 семестри Березень 2020 Бразилія Presidente Prudente

Фізіотерапевт формується Unoeste буде підготовлений не тільки реабілітувати пацієнтів, а також для запобігання та діагностики захворювань людського організму, генетичні вади розвитку або лежачи пристрасті. Це професійні роботи з дітьми, молоддю, дорослими, літніх людей, вагітних жінок і людей з фізичними та розумовими вадами.

градусів в стоматології

Universidade Camilo Castelo Branco (UNICASTELO)
Кампус Денне навчання 8 семестри Березень 2020 Бразилія São Paulo

Бакалавр стоматології або стоматолога працює в діагностичному діяльності, планування і виконання стоматологічного лікування. Він працює у просування, обслуговування, профілактика і відновлення здоров'я порожнини рота.

біомедицини

Universidade Metodista de São Paulo (UMESP)
Кампус Заочне навчання 8 - 8 семестри Березень 2020 Бразилія São Paulo

Alem та на Formação Profissional Excelencia робити, або курс біомедицини та Universidade методистів дозволяє aluno приймати contato ат Profissional Каррейра Ainda кому SUA та Universidade всередині. Немає Escola де Лабораторний аналіз клініки, ви alunos atendem НЕ Comunidade е contato кому TEM технології, використовувані щодня не дає Profissão як і лабораторія молекулярної біології і клітинної культури. Немає підстави Дослідження, або підрізати тер aluno contato кому фундаментальні дослідження і бере участь Projetos з Iniciação наукових ем різних областей: мікробіології, молекулярної біології, експериментальна онкології, між OUTRAS. Немає Невронаука центр або aluno Чорнослив trabalhar Projetos де Pesquisa ет відношення до великої площі. Tudo ISSO, Somada гуманістичної formação, CONCEITOS року sustentabilidade і empreendedorismo еа visão або хід майбутніх благодіянь або aluno Nosso диференціюються мкм Profissional і не грав ніякої Trabalho ринку.

Ступінь фізичної терапії в

Universidade Metodista de Piracicaba (UNIMEP)
Кампус Денне навчання 5 років Березень 2020 Бразилія Campinas

Фізіотерапія це наука, яка займається вивченням людського руху у всіх його формах і потенціал.

ступінь у галузі медицини

ISPED
Кампус Денне навчання 6 років Березень 2020 Бразилія São Paulo Аргентина Buenos Aires + 2 більше

Курс Медицина Бакалаврат проводиться через угоду з UM - Університет Морона, і для бразильців з середньою школою або повною вищою освітою, які бажають отримати звання доктора.

Бакалавр в області медицини

Universidade Cidade de São Paulo (UNICID)
Кампус Денне навчання 12 семестри Березень 2020 Бразилія São Paulo

Належність до визнаної UNICID охорони здоров'я області, Школа медицини використовує іншу педагогічну навчання метод, особистісно-орієнтований.

психологія

Universidade do Vale do Sapucaí (UNIVÁS)
Кампус Денне навчання 10 семестри Березень 2020 Бразилія Pouso Alegre

Курсу психології UNIVAS заснований на оновленій пропозиції навчальних програм і адаптовані до прогресу наукових і соціально-культурних змін, що дозволяє підготовки фахівців, здатних надавати послуги зі стандартами якості та етичних принципів.

Бакалавр в області харчування

Universidade do Vale do Paraíba (UNIVAP)
Кампус Денне навчання 4 років Березень 2020 Бразилія São José dos Campos

Навчальна програма організована, щоб забезпечити інтеграцію студентів з різних верств суспільства в галузі охорони здоров'я, і ​​сприяти повазі основних і специфічних суб'єктів, на основі науки продовольства і потребами в харчуванні окремих осіб і населення.

психологія

Centro Universitário Celso Lisboa (UCL)
Кампус Денне навчання 10 семестри Березень 2020 Бразилія Rio de Janeiro

Курсу психології Celso Lisboa спрямована, щоб дозволити психологам і педагогам втрутитися в соціальній сфері, забезпечуючи комплексний тренінг по багатодисциплінарного, гнучкості і творчості, з поточного зору психології.