Medychnaosvita.com

Програми бакалаврату розраховані на чотири роки навчання і надають студентам можливість вибрати область знань і спеціалізацію. Багато навчальних закладів пропонують очно-заочні і вечірні форми навчання, що дозволяє студентам отримати ступінь бакалавра, поєднуючи навчання з роботою, сім'єю та іншими заняттями.

Spanning багатьох країнах і острівних територій, Південна Америка є домом для багатьох іспаномовних країнах. Тут студенти можуть буквально ходити з історії на їх шляху в клас і вбирати культуру древніх товариств. 

знайдених результатів Filter

Ступінь в галузі біомедичної інженерії

Universidad EIA
Кампус 10 семестри Січень 2020 Колумбія Енвігадо

Це одна з інженерних компаній, що мають найбільший потенціал зростання в майбутньому. В даний час вона включає в себе кілька нових технологій, таких як біотехнологія, інформаційні технології та нові матеріали. Програма, яка викличе вирішення нових медичних послуг, таких як добробут та профілактика.

Ступінь фізичної терапії в

Universidade Metodista de Piracicaba (UNIMEP)
Кампус Денне навчання 5 років Березень 2020 Бразилія Кампінас

Фізіотерапія це наука, яка займається вивченням людського руху у всіх його формах і потенціал.

ветеринарія

Universidade Metropolitana de Santos (UNIMES)
Кампус Денне навчання 10 семестри Березень 2020 Бразилія Сантос Дюмон

Форма ветеринара розвивати дії і результати, спрямовані на площі сільськогосподарських наук по відношенню до тваринництва, харчових виробництв, здоров'я тварин і охорони навколишнього середовища.

догляд

Universidade José do Rosário Vellano (UNIFENAS)
Кампус Денне навчання Заочне навчання 8 - 9 пошук програми з юриспруденції Березень 2020 Бразилія Альфенас + 1 більше

Завдяки викладацькій діяльності, наукових досліджень і розширення, програма догляду пропонує інтегральне утворення майбутніх фахівців. Увімкніть його в декількох областях охорони здоров'я, тому що, крім професії, дослідження вправ, планування, управління і освіти.

фізіотерапія

Universidade Iguaçu (UNIG)
Кампус Заочне навчання 10 - 10 семестри Березень 2020 Бразилія Ріо-де-Жанейро

Кафедра фізичної терапії (бакалавр) пропонується в Кампі Нова-Ігуасу і Itaperuna в нічну зміну на 4200 годин і протягом 10 семестрів.

градусів в стоматології

Universidade Camilo Castelo Branco (UNICASTELO)
Кампус Денне навчання 8 семестри Березень 2020 Бразилія Сан-Паулу

Бакалавр стоматології або стоматолога працює в діагностичному діяльності, планування і виконання стоматологічного лікування. Він працює у просування, обслуговування, профілактика і відновлення здоров'я порожнини рота.

психологія

Centro Universitário Celso Lisboa (UCL)
Кампус Денне навчання 10 семестри Березень 2020 Бразилія Ріо-де-Жанейро

Курсу психології Celso Lisboa спрямована, щоб дозволити психологам і педагогам втрутитися в соціальній сфері, забезпечуючи комплексний тренінг по багатодисциплінарного, гнучкості і творчості, з поточного зору психології.

аптека

Universidade de Caxias do Sul
Кампус Денне навчання 5 років Березень 2020 Бразилія Каксас-ду-Сул

Процеси профілактики, заохочення, захисту і відновлення здоров'я, шляхом розвитку діяльності, пов'язаної з клінічної та токсикологічного аналізу, продуктів харчування і лікарських засобів. Промисловість ліки, продукти харчування, косметика, дезінфікуючі засоби, domissaneantes та приладдя для діагностики; лікарні; аптеки та гомеопатичних лікарських засобів; Спільнота аптеки; дозування ліків; дистриб'ютори ...

Бакалавр в галузі біомедицини

Grupo Tiradentes
Кампус Денне навчання 8 семестри Березень 2020 Бразилія Аракаджу

Combat невидимі вороги, агенти захворювань, буде ваша щоденна робота. У медико-біологічні дослідження хвороботворні мікроорганізми захворювань, що ідентифікують препарати для боротьби з ними.

Odontologia

Universidade Vale do Rio Verde (UNINCOR)
Кампус Денне навчання 8 - 16 семестри Березень 2020 Бразилія Белу-Оризонті

Capacitar Agentes responsáveis ​​Співала promoção де mudanças немає Processo Saúde-doença, Mediante ações baseadas EM princípios не робити conhecimento Технічно-Científico, так consciência зробити Сеу папела соціального електронну де cidadania.

Ступінь в області сестринської

Universidade de Marília (UNIMAR)
Кампус Денне навчання 10 семестри Березень 2020 Бразилія Марілія

Програма бакалаврату в області сестринської УНІМАР працює з 1989 року і визнана думки Федеральної ради освіти № 27/93, та постановою № 472, від 15 березня 1993 року.

Бакалавр в області харчування

Universidade do Vale do Paraíba (UNIVAP)
Кампус Денне навчання 4 років Березень 2020 Бразилія Сан-Хосе-дус-Кампос

Навчальна програма організована, щоб забезпечити інтеграцію студентів з різних верств суспільства в галузі охорони здоров'я, і ​​сприяти повазі основних і специфічних суб'єктів, на основі науки продовольства і потребами в харчуванні окремих осіб і населення.

біомедицини

Universidade de Franca (UNIFRAN)
Кампус Заочне навчання 8 - 8 семестри Березень 2020 Бразилія Ріо-де-Жанейро Сан-Паулу + 1 більше

Академічна підготовка випускників професійних в біомедицині в університеті Franca, орієнтується в профілі загального і гуманістичної освіти, працювати в профілактиці і зміцненню здоров'я відповідно до найвищих стандартів якості та етичних принципів. Нова педагогічна вище ступінь бакалавра в галузі біомедицини проекту сприяє підвищенню кваліфікації і компетенції професіонала в перспективі на ринку праці.

Ступінь фізичної терапії в

Universidade do Oeste Paulista (UNOESTE)
Кампус Денне навчання 8 семестри Березень 2020 Бразилія Presidente Prudente

Фізіотерапевт формується Unoeste буде підготовлений не тільки реабілітувати пацієнтів, а також для запобігання та діагностики захворювань людського організму, генетичні вади розвитку або лежачи пристрасті. Це професійні роботи з дітьми, молоддю, дорослими, літніх людей, вагітних жінок і людей з фізичними та розумовими вадами.

Ступінь: Медицина

Universidade do Grande Rio Professor José de Souza Herdy (UNIGRANRIO)
Кампус Денне навчання Березень 2020 Бразилія Ріо-де-Жанейро

Медичний вуз прагне сприяти міждисциплінарності в якості умови для консолідації спеціалізованих знань.