Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Таїланд пропонує програми бакалавра.

Бакалавр - це програма на академічний ступінь, яка допомагає підготувати студентів до майбутньої кар'єри або продовжити освіту. Ступінь бакалавра може бути отриманий приблизно від трьох до п'яти років в залежності від успішності учнів, а також від вимог конкретної програми навчання.

Таїланд, офіційно Королівство Таїланд, раніше відома як Сіам, є країною, розташованої в центрі півострова Індокитай в Південно-Східній Азії. Таїланд 'и пляжі і острови приваблюють мільйони туристів щороку з усіх куточків земної кулі. Будь-яка людина, що має чотири роки ступінь може отримати роботу в якості вчителя англійської мови в Таїланді.

Університети для бакалаврів у Таїланд . Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Таїланд тут.

знайдених результатів Filter

бакалавр сестринської науки

St. Theresa International College
Кампус Денне навчання 4 років Червень 2020 Таїланд Нахон Найок

Наші Бакалавр по догляду за хворими науки програми повинні дати вам сили, щоб приймати правильні рішення для поліпшення здоров'я своїх пацієнтів. Програма повинна допомогти вам придбати все навички, необхідні для керівництва, підтримки, лікування і реабілітації пацієнтів, яким ви служите.

Бакалавр технічних наук у галузі біомедичної інженерії

Rangsit University International College
Кампус Денне навчання 4 років Січень 2020 Таїланд Лак Хок

Для отримання бакалавра техніки в галузі біомедичної інженерії з навичками в галузі досліджень і розробок в області біомедичної інженерії для винаходи нових речей, а також бути власником бізнесу в біомедичній інженерії.

Бакалавр сестринської науки (BNS)

Rangsit University International College
Кампус Денне навчання 4 років Січень 2020 Таїланд Лак Хок

Це 4 роки програми. Програма була схвалена та акредитована Радою сестринського та акушерського догляду Таїланду. Методи викладання та навчання здійснюються переважно англійською мовою. Проте, під час клінічної практики, студентам буде надано допомогу у використанні тайської мови для пацієнтів, якщо це необхідно, щоб задовольнити потреби клієнтів, а для курсів іноземних студентів доступні додаткові тайські мовні курси, щоб покращити свої тайські мовні навички.