Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Туреччина пропонує програми бакалавра.

Ступінь бакалавра можна отримати в коледжах і університетах, розташованих по всьому світу. Ступеня бакалавра пропонуються в багатьох областях знань, тому учні можуть адаптувати свою освіту для відповідності їх майбутнім цілям.

Університети в Туреччині забезпечують два або чотири роки навчання для бакалаврату, а випускник програми останніх як мінімум двох років. Є близько 820 вищих навчальних закладів в Туреччині в тому числі 76 університетів із загальним контингентом студентів більше 1 мільйона. Якість освіти в університетах Туреччини сильно варіюється, деякі забезпечення освіти та зручності нарівні з всесвітньо відомими школами.

Університети для бакалаврів у Туреччина. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Туреччина тут.

знайдених результатів Filter

Бакалавр медсестер

Hasan Kalyoncu University
Кампус Денне навчання 4 років Відкритий конкурс Туреччина Газіантеп

Бакалаврські програми з вивчення теорії, досліджень, клінічної практики та громадських послуг. Ці програми, присвячені найвищим професійним стандартам, прищеплюватимуть до вас розуміння культурного розмаїття та розуміння різних застосувань охорони здоров'я в широкому діапазоні параметрів.

Бакалавр з фізіотерапії та реабілітації

Hasan Kalyoncu University
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2020 Туреччина Газіантеп

Як випускник програми з фізіотерапії та реабілітації, ви будете мати глибокі знання про захворювання та травми опорно-рухового апарату та інші механізми порушення здоров'я.

медичний факультет

Okan University
Кампус Денне навчання Вересень 2020 Туреччина Стамбул

Окан Університет, факультет медицини з гордістю забезпечують підвищену медичну освіту в Тузла Campus в Стамбулі, Туреччина.

Бакалавр з фізіотерапії та реабілітації

Bahcesehir University
Кампус Денне навчання 8 семестри Вересень 2020 Туреччина Стамбул

Метою Програми фізіотерапії та реабілітації є навчання спеціалістів у галузі охорони здоров'я, які можуть планувати та здійснювати необхідні програми фізичної терапії та реабілітації, які розробляються лікарем після діагностики, для пацієнта, який став незрозумілим у вродженому стані чи пізніше з будь-якої причини .

Бакалавр в галузі біомедичної інженерії

Bahcesehir University
Кампус Денне навчання 8 семестри Вересень 2020 Туреччина Стамбул

Інженери вирішують конкретну проблему або задовольняють вимогам матеріального продукту (машини, обладнання, системи чи процес). Інженер проектує, будує, експлуатує, досліджує продукт та поведінку в різних умовах експлуатації, щоб вдосконалити та розвинути його.

Бакалавр в галузі медицини

Koc University - Istanbul Turkey
Кампус Денне навчання 6 років Вересень 2020 Туреччина Стамбул

Медична школа, заснована з метою впровадження нової та різної перспективи в медичній освіті, з її видатним факультетом визначає пріоритетність досліджень, виробництва знань, служіння громадському здоров'ю, навчання майбутніх лідерів медицини та перетворення інституту освіти та охорони здоров'я в універсальний стандарти.