Filter
Bachelor
Франція Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Франція пропонує програми бакалавра.

Бакалавр - це програма на академічний ступінь, яка допомагає підготувати студентів до майбутньої кар'єри або продовжити освіту. Ступінь бакалавра може бути отриманий приблизно від трьох до п'яти років в залежності від успішності учнів, а також від вимог конкретної програми навчання.

Франція в даний час входить до числа 20 найбільш ефективних країн з точки зору економіки у зв'язку з їх відмінними результатами орієнтованої вищої освіти навчання. Більшість курсів в університетах пропонуються французькою мовою. Франція має 60 державних і 100 приватних університетів.

Університети для бакалаврів у Франція. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Франція тут.

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

ESO Paris - École Supérieure d’Ostéopathie

Підготовча підготовка для остеопата слідує графіку вищої освіти. Кожен цикл включає регулярні оцінки знань. Тренінг відповідає стандартам ВООЗ (Всесвітня організація охор ... [+]

Навчальна програма

Підготовча підготовка для остеопата слідує графіку вищої освіти. Кожен цикл включає регулярні оцінки знань. Тренінг відповідає стандартам ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров'я) та європейським стандартам.

Методи навчання

ESO має першокласну технічну платформу. Аудиторії, амфітеатри, аудиторії та лабораторії, прикладне науково-дослідне відділення та комп'ютерний документаційний центр, інтегрована остеопатична клініка складають набір матеріальних ресурсів площею понад 5000 квадратних метрів.... [-]

Франція Шанз-сюр-Марн
Вересень 2020
французький
Денне навчання
3 - 5 років
Кампус
Детальніше англійською мовою