HEALTHCARESTUDIES

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Франція пропонує програми бакалавра.

Бакалаврат - програма вищої освіти, навчання на якій займає близько 4 років. Багато програм бакалаврату проводяться в очній і онлайн-формі, так що навіть ті учні, які живуть у віддалених районах або не можуть відвідувати навчальний заклад, можуть розширити свою освіту.

Франція пропонує чудовий система вищої освіти не тільки своїх громадян, а й іноземців. Країни 'и динамічною культури приваблює іноземних студентів і тих, хто зацікавлений у проведенні міжнародних курсів. Франція має традицію наукових і технологічних інновацій. Це гарантує, що вчені в повній мірі використовувати свої творчі здібності.

Університети для бакалаврів у Франція. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Франція тут.

знайдених результатів Filter

Бакалавр наук (з відзнакою) біомедичної науки (нагороджений Університет Нортумбрії, Великобританія)

Management Development Institute of Singapore (MDIS)
BSc
<
Денна
<
3 років
англійська
Кампус

На додаток до розробки знань і навичок суб'єкта на основі, розгляд практики, прийнятих у цій галузі на глобальному рівні забезпечить програму буде доречним для міжнародного сп ...

Детальніше

Початкова підготовка остеопата

ESO Paris - École Supérieure d’Ostéopathie
Bachelor
<
Денна
<
3&nbsp;-&nbsp;5 років
французький
Кампус

Підготовча підготовка для остеопата слідує графіку вищої освіти. Кожен цикл включає регулярні оцінки знань. Тренінг відповідає стандартам ВООЗ (Всесвітня організація охорони з ...

Детальніше