HEALTHCARESTUDIES

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Швеція пропонує програми бакалавра.

Ступінь бакалавра можна отримати в коледжах і університетах, розташованих по всьому світу. Ступеня бакалавра пропонуються в багатьох областях знань, тому учні можуть адаптувати свою освіту для відповідності їх майбутнім цілям.

Швеції, офіційно Королівство Швеції, є скандинавської країною в Північній Європі. Швеція межує Норвегії та Фінляндії, і пов'язаний з Данією мостом-тунель через Ересунн. Швеція є розвиненого постіндустріального суспільства з передовою соціальної держави. Рівень життя і тривалість життя звання однієї з найвищих у світі.

Університети для бакалаврів у Швеція. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE Швеція тут.

знайдених результатів Filter

Бакалавр з експериментальної та промислової біомедицини

Linköping University
BSc
Сер 2021
<
Денна
<
6 семестри
15 Січ 2021
англійська
Кампус

Ви зацікавлені в застосуванні теорії в біомедицині в проектах з промисловості, охорони здоров'я або вчених? Навчитися керувати проектами, що мають навички у розвитку підприємн ...

Детальніше

Бакалавр з біомедицини

Lund University
BSc
<
Денна
<
3 років
англійська
Кампус

Вас цікавлять функції людського організму і хочете внести свій внесок у зменшення захворювань та страждань? Чи хотіли б ви знайти ліки від таких захворювань, як рак та діабет? ...

Детальніше