Medychnaosvita.com

Бакалавр - це програма на академічний ступінь, яка допомагає підготувати студентів до майбутньої кар'єри або продовжити освіту. Ступінь бакалавра може бути отриманий приблизно від трьох до п'яти років в залежності від успішності учнів, а також від вимог конкретної програми навчання.

Європа є шостою за величиною континенту і включає в себе 47 країн і різних залежностей, островів і територій. Вона межує з Середземним морем на півдні, Азії на схід, і Атлантичним океаном на заході.

знайдених результатів Filter

бакалавр медсестер

Saimaa University of Applied Sciences
Кампус Денне навчання 7 семестри Серпень 2019 Фінляндія Lappeenranta

Ступінь програми в області медсестер виробляє зареєстрованих медсестер, які є професіоналами у підтримці окремих осіб, сімей та громад у різних галузях знань.

Ступінь у ветеринарії

University CEU - Cardenal Herrera
Кампус Денне навчання 5 років Вересень 2019 Іспанія Moncada

Факультет ветеринарної науки має більш ніж 17-річний досвід, і це декан факультету

Бакалавр з фізіотерапії (фізіокінетотерапія та медична реабілітація)

Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy IASI
Кампус Денне навчання 3 років Вересень 2019 Румунія Iași

Фізіотерапевти: незалежні та автономні професіонали, які володіють знаннями, навичками та компетентністю, готові взяти на себе ключову роль у системі охорони здоров'я, приймаючи власні рішення.

Лікар ветеринарної медицини

Faculty of Veterinary Medicine - Banat University Of Agricultural Sciences And Veterinary Medicine Timisoara
Кампус Денне навчання 6 років Вересень 2019 Румунія Timișoara

Бакалаврат організований факультет ветеринарної медицини Банат в Тімішоарі це Ветеринарія доступні англійською та румунською 6 років. Програма Ветеринарія призводить до Доктор ветеринарної медицини.

Магістерська програма в фармації (5 років бакалавр, що веде до магістра)

Faculty of Pharmacy - University Of Veterinary And Pharmaceutical Sciences Brno
Кампус Денне навчання 5 років Вересень 2019 Чеська Республіка Brno

З 2009/10 навчального року факультет фармації пропонує п'ятирічну магістерську програму з фармації, що відповідає Директиві Європейського Союзу 2005/36 / EC. Дослідження базується на кредитній системі.

Доктор стоматологів (стоматолог)

Kursk State Medical University
Кампус Денне навчання 5 років інформація Росія Russia Online

Факультет пропонує п'ятирічну програму стоматології. Навчально-методичний процес має на меті підкреслити розвиток практичної компетенції. Ретельна увага приділяється розвитку особистості та робочих звичок студентів, підкреслюючи особисту майстерність, що є ключовими факторами успішної кар'єри.

Бакалавр педикюру

Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles
Кампус Денне навчання 6 семестри інформація Бельгія Brussels

Ортопеда є лікуючий лікар, який має справу з проблемами шкіри і нігтів, і всі умови, пов'язані зі структурою стопи і ходьба (або біг). Управління цього фахівця фельдшера може бути освітнім, профілактичним і лікувальним.

бакалавр охорони здоров'я в догляді (медсестра)

Seinäjoki University of Applied Sciences (SeAMK)
Кампус Денне навчання 42 місяці інформація Фінляндія Seinäjoki

Програма ступінь претендуватимуть студент Як медсестра (RN). Програма готує медсестер, які є експертами в різних догляду в робочому середовищі. Їх головне завдання полягає в заохоченні і підтримки здоров'я і профілактики захворювань. Вони дбають про хворих і страждаючих людей, сімей та громад, а також їх реабілітації.

Master in Veterinary Medicine (Bachelor + Master)

University of Veterinary Medicine Budapest
Кампус Денне навчання 5 років інформація Угорщина Budapest

Бакалавр охорони здоров'я в медсестер

JAMK University of Applied Sciences
Кампус Денне навчання Серпень 2019 Фінляндія Jyväskylä

Зустрічайте людей з усього світу, дізнайтеся про різні культури і в той же час навчайтеся бути компетентною медсестрою! Ви навчитеся планувати, впроваджувати і розвивати оздоровчі, профілактичні, лікувальні та реабілітаційні роботи в охороні здоров'я. Ви можете працювати в базовій медичній допомозі, соціальному забезпеченні або спеціалізованій медичній допомозі, приватних компаніях, організаціях, на міжнародних посадах або в якості підприємця. Ця школа пропонує програми з сестринської справи, бізнесу, туризму та логістики.

Бакалавр з європейської охорони здоров'я

Maastricht University, Faculty of Health, Medicine & Life Sciences
Кампус Денне навчання 3 років Вересень 2019 Нідерланди Maastricht

Вас цікавлять медичні науки, охорона здоров'я та здоров'я? Але також у національній та міжнародній політиці, управлінні та управлінні, політиці та стратегії, комунікаціях та засобах масової інформації? Програма бакалавра з європейської охорони здоров'я (EPH) може бути для вас.

бакалавр в хіропрактікі

Barcelona College of Chiropractic - BCC
Кампус Денне навчання 5 - 5 років Вересень 2019 Іспанія Barcelona

Завдяки порадам фахівців у розробці навчальних програм і видатних людей хіропрактика професії, ВСС підготував унікальна програма досліджень спрямована на поєднувати дисципліну хіропрактікі з передовими стратегіями викладання, навчання та оцінки ,

Бакалавр охорони здоров'я - медсестринство

Centria University of Applied Sciences
Кампус Денне навчання 7 семестри інформація Фінляндія Kokkola

Ви хочете зблизитися з людьми та брати участь у різних етапах свого життя? Ви зацікавлені у сприянні здоров'ю, благополуччю та безпеці людей та всієї громади? Вам подобається змінюватися ситуація та полікультурна середовище? Якщо ви гравець команди, насолоджуйтеся взяттям обов'язків і можете працювати самостійно, то ви підійдете як для сестринського навчання!

Бакалавр в аптеці

Voronezh State University
Кампус Денне навчання 5 років Вересень 2019 Росія Voronezh

Підготовка висококваліфікованих фармацевтів у Voronezh State University забезпечується передовими технологіями навчання, ефективною організацією наукової та інноваційної роботи та проведенням професійної підготовки майбутніх фармацевтів. Випускникам факультету гарантуються конкурентні переваги, необхідні для успішної конкуренції на ринку праці та для подальшого професійного розвитку.

чотири Фізіотерапія ступеня (з відзнакою)

United Campus of Malta
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2019 Мальта Saint Julian's

Крім підготовки студентів на практику фізичної професії терапії, ступінь курс фізіотерапії також звертається до мистецтва догляду в найвищому сенсі цього слова: від приватного до громадськості, від спорту до клініки, від соціопатія міжнародного співробітництва. РОЗТАШУВАННЯ: Мальта або Лугано