Medychnaosvita.com

Бакалавр - це програма на академічний ступінь, яка допомагає підготувати студентів до майбутньої кар'єри або продовжити освіту. Ступінь бакалавра може бути отриманий приблизно від трьох до п'яти років в залежності від успішності учнів, а також від вимог конкретної програми навчання.

Європа є шостою за величиною континенту і включає в себе 47 країн і різних залежностей, островів і територій. Вона межує з Середземним морем на півдні, Азії на схід, і Атлантичним океаном на заході.

знайдених результатів Filter

бакалавр медсестер

Saimaa University of Applied Sciences
Кампус Денне навчання 7 семестри Серпень 2020 Фінляндія Лаппеенранта

Ступінь програми в області медсестер виробляє зареєстрованих медсестер, які є професіоналами у підтримці окремих осіб, сімей та громад у різних галузях знань.

Бакалавр з фізіотерапії (фізіокінетотерапія та медична реабілітація)

Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy IASI
Кампус Денне навчання 3 років Вересень 2020 Румунія Іаșі

Фізіотерапевти: незалежні та автономні професіонали, які володіють знаннями, навичками та компетентністю, готові взяти на себе ключову роль у системі охорони здоров'я, приймаючи власні рішення.

Ступінь у ветеринарії

University CEU - Cardenal Herrera
Кампус Денне навчання 5 років інформація Іспанія Монкада

Факультет ветеринарної науки має більш ніж 17-річний досвід, і це декан факультету

Магістерська програма в фармації (5 років бакалавр, що веде до магістра)

Faculty of Pharmacy - University Of Veterinary And Pharmaceutical Sciences Brno
Кампус Денне навчання 5 років Вересень 2020 Чеська Республіка Брно

З 2009/10 навчального року факультет фармації пропонує п'ятирічну магістерську програму з фармації, що відповідає Директиві Європейського Союзу 2005/36 / EC. Дослідження базується на кредитній системі.

бакалавр охорони здоров'я в догляді (медсестра)

Seinäjoki University of Applied Sciences (SeAMK)
Кампус Денне навчання 42 місяці інформація Фінляндія Seinäjoki

Програма ступінь претендуватимуть студент Як медсестра (RN). Програма готує медсестер, які є експертами в різних догляду в робочому середовищі. Їх головне завдання полягає в заохоченні і підтримки здоров'я і профілактики захворювань. Вони дбають про хворих і страждаючих людей, сімей та громад, а також їх реабілітації.

Лікар ветеринарної медицини

Faculty of Veterinary Medicine - Banat University Of Agricultural Sciences And Veterinary Medicine Timisoara
Кампус Денне навчання 6 років Вересень 2020 Румунія Тіміоара

Бакалаврат організований факультет ветеринарної медицини Банат в Тімішоарі це Ветеринарія доступні англійською та румунською 6 років. Програма Ветеринарія призводить до Доктор ветеринарної медицини.

Бакалавр охорони здоров'я в медсестер

JAMK University of Applied Sciences
Кампус Денне навчання Серпень 2020 Фінляндія Jyväskylä

Зустрічайте людей з усього світу, дізнайтеся про різні культури і в той же час навчайтеся бути компетентною медсестрою! Ви навчитеся планувати, впроваджувати і розвивати оздоровчі, профілактичні, лікувальні та реабілітаційні роботи в охороні здоров'я. Ви можете працювати в базовій медичній допомозі, соціальному забезпеченні або спеціалізованій медичній допомозі, приватних компаніях, організаціях, на міжнародних посадах або в якості підприємця. Ця школа пропонує програми з сестринської справи, бізнесу, туризму та логістики.

Бакалавр педикюру

Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles
Кампус Денне навчання 6 семестри Вересень 2020 Бельгія Брюссель

Ортопеда є лікуючий лікар, який має справу з проблемами шкіри і нігтів, і всі умови, пов'язані зі структурою стопи і ходьба (або біг). Управління цього фахівця фельдшера може бути освітнім, профілактичним і лікувальним.

Доктор стоматологів (стоматолог)

Kursk State Medical University
Кампус Денне навчання 5 років інформація Росія Росія Інтернет

Факультет пропонує п'ятирічну програму стоматології. Навчально-методичний процес має на меті підкреслити розвиток практичної компетенції. Ретельна увага приділяється розвитку особистості та робочих звичок студентів, підкреслюючи особисту майстерність, що є ключовими факторами успішної кар'єри.

Бакалавр з європейської охорони здоров'я

Maastricht University, Faculty of Health, Medicine & Life Sciences
Кампус Денне навчання 3 років інформація Нідерланди Маастрихт

Вас цікавлять медичні науки, охорона здоров'я та здоров'я? Але також у національній та міжнародній політиці, управлінні та управлінні, політиці та стратегії, комунікаціях та засобах масової інформації? Програма бакалавра з європейської охорони здоров'я (EPH) може бути для вас.

Master in Veterinary Medicine (Bachelor + Master)

University of Veterinary Medicine Budapest
Кампус Денне навчання 5 років інформація Угорщина Будапешт

бакалавр в хіропрактікі

Barcelona College of Chiropractic - BCC
Кампус Денне навчання 5 - 5 років Вересень 2020 Іспанія Барселона

Завдяки порадам фахівців у розробці навчальних програм і видатних людей хіропрактика професії, ВСС підготував унікальна програма досліджень спрямована на поєднувати дисципліну хіропрактікі з передовими стратегіями викладання, навчання та оцінки ,

Бакалавр охорони здоров'я - медсестринство

Centria University of Applied Sciences
Кампус Денне навчання 7 семестри Серпень 2020 Фінляндія Коккола

Ви хочете зблизитися з людьми та брати участь у різних етапах свого життя? Ви зацікавлені у сприянні здоров'ю, благополуччю та безпеці людей та всієї громади? Вам подобається змінюватися ситуація та полікультурна середовище? Якщо ви гравець команди, насолоджуйтеся взяттям обов'язків і можете працювати самостійно, то ви підійдете як для сестринського навчання!

Бакалавр з дієтології

Gdansk College of Health
Кампус Денне навчання 3 років інформація Польща Ґданськ

Займаючись дослідженнями в галузі дієтолога, ви отримаєте професійні знання в галузі медичних наук, наук про здоров’я та наук про фізичну культуру. З нами ви освоїте, серед інших плануєте раціональне харчування для людей різного віку, як здорових, так і хворих, готуйте страви, що входять до індивідуальних дієт, відповідно до чинної класифікації Інституту харчування та харчування, а також ви навчитесь оцінювати харчування та визнавати недоїдання.

чотири Фізіотерапія ступеня (з відзнакою)

United Campus of Malta
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2020 Мальта Святого Юліана

Крім підготовки студентів на практику фізичної професії терапії, ступінь курс фізіотерапії також звертається до мистецтва догляду в найвищому сенсі цього слова: від приватного до громадськості, від спорту до клініки, від соціопатія міжнародного співробітництва. РОЗТАШУВАННЯ: Мальта або Лугано