Medychnaosvita.com

Знайти університетів, коледжів і бізнес-шкіл в США пропонує програми бакалавра.

Бакалаврат - програма вищої освіти, навчання на якій займає близько 4 років. Багато програм бакалаврату проводяться в очній і онлайн-формі, так що навіть ті учні, які живуть у віддалених районах або не можуть відвідувати навчальний заклад, можуть розширити свою освіту.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Університети для бакалаврів у США. Знайти всю інформацію про школи пропонують бакалаврів%%%% COUNTRY_ARTICLE США тут.

знайдених результатів Filter

Бакалавр з атлетичного навчання

University of Tampa College of Natural and Health Sciences
Кампус Денне навчання 4 років Серпень 2020 США Тампа

Спортивні тренування - це професія охорони здоров'я, яка займається профілактикою, оцінкою, невідкладною допомогою та реабілітацією атлетичних травм. Спорт атлетичного тренінгу призначений для того, щоб запропонувати знання, вміння та досвід, необхідний для того, щоб студент отримав право скласти національний іспит з атестації.

Бакалавр із спеціальністю «Долікарня»

Erskine College
Кампус Денне навчання 4 років Січень 2020 США Західний Захід

Більшість студентів на до-медовій доріжці в Ерскіне будуть або вдвічі основними з біології та хімії, або основними в одному предметі та другорядними в іншому. Це гарантує, що ви отримаєте всі необхідні умови для медичного училища під своїм поясом перед тим, як скласти вступний іспит з медичної школи.

Бакалавр медичних наук в області респіраторної терапії

Bellarmine University
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2020 США Луїсвілль

Респіраторні терапевти - це медичні працівники, які оцінюють і лікують осіб різного віку, які мають захворювання легень і серця. Зобов'язання терапевта включають оцінку функції легенів, введення кисню та аерозольних препаратів, перепідготовку дихання та легеневу реабілітацію, лікування гострої допомоги пацієнтам, які потребують дихальної підтримки, та екстрену допомогу.

Бакалавр в аптеці

High Point University
Кампус 4 років Вересень 2020 США Висока точка

Ласкаво просимо до фармацевтичної школи Фреда Уїлсона в High Point University Хай-Пойнт у Хай-Пойнт, штат Північна Кароліна Наш факультет та співробітники готують лікарів-фахівців, які призначені для догляду за пацієнтами у всіх ситуаціях та володіють навичками та знаннями, щоб навчати аптеку на найвищому рівні. Наша освітня модель включає фокус на основні фармацевтичні знання та навички, необхідні для прийняття якісних критичних рішень у поєднанні з клінічною підготовкою в різних умовах. Студенти, які набувають знань та вміння та здатні комунікатори, стануть ядром, з якого розробляються лідери завтрашнього дня!

Ступені догляду

Southwestern Oklahoma State University
Кампус Вересень 2020 США Уетерфорд

Ласкаво просимо до Школи медсестер, де ми прагнемо виховувати випускників медсестер, щоб задовольнити попит на професійну практику.

Бакалавр медичних наук

Washburn University
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 1 - 5 років інформація США Топека + 1 більше

Департамент охорони здоров'я союзників пропонує Інтернет-бакалавр з медичних наук (BHS). Ця чотирирічна програма бакалавра має на меті забезпечити випускників знаннями та навичками у сфері управління охороною здоров'я та лідерства.

бакалавр в галузі біомедицини

SUNY Cortland
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2020 США Кортленд

Ви вивчите курсові роботи, специфічні для біомедичної галузі, отримайте знання та досвід через стажування та отримайте курсові курси для покращення успіху на вступних іспитах до випускних програм.

Бакалавр у галузі громадського здоров'я

Colby-Sawyer College
Кампус Денне навчання Вересень 2020 США Новий Лондон

Допомогти індивідам та громадам жити безпечним, тривалим, здоровим та продуктивним життям через профілактику хвороб, пропаганду велнес та підготовку до надзвичайних ситуацій.

Бакалавр з медичних наук

Assumption College
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2020 США Вустер

Програма охорони здоров'я Assumption College готує студентів до широкого спектру кар'єрних можливостей у зростаючій сфері охорони здоров'я, із застосуванням до клінічної практики, адміністрування, розробки політики та досліджень. Університет Успіння з охорони здоров'я - це міждисциплінарна програма з курсових робіт в галузі природничих наук, хвороб та інвалідності, моделей догляду та догляду за медичними послугами, а також економіки, етики та політики, що керують глобальними системами охорони здоров'я.

Онлайн ступінь догляду

Northern Illinois University Online
Онлайн Заочне навчання 2 - 6 років Вересень 2020 США DeKalb

Промисловість охорони здоров'я потребує медсестер з найсучаснішою освітою на кожному рівні. П'ятнадцять відсотків зростання зайнятості прогнозується для зареєстрованих медсестер до 20261 року, а до 2030 року прогнозується національний дефіцит майже 1 мільйона робочих місць. Університетські програми сестринського догляду можуть підготувати вас до задоволення цього попиту, зберегти поточну освіту та знайти потрібну вам роль. Заробіть свій онлайн-ступінь в одній з наших чотирьох студентів або випускників акредитованих програм CCNE для корисної кар'єри протягом усього життя.

Аптека бакалавра

Ohio Northern University
Кампус Денне навчання 6 років Вересень 2020 США Колумб

Ми можемо похвалитися безпосередньою програмою (0-6) PharmD - однією з семи в країні. Це означає, що ви допущені до аптечної програми на перший день. Ніякого очікування, не обручів, ніяких заперечень після того, як ви інвестували кілька років у коледж. Ви отримаєте можливість проходити підготовку фармацевта з моменту, коли ви приїдете в університетському містечку.

РН-BSN Ступінь

University of Saint Mary Online
Онлайн Заочне навчання 1 рік Вересень 2020 США Лівенворт

Заробіть акредитовану вами CCNE, онлайн-ступінь RN-BSN від Університету Сент-Марії у віці до 1 року. Отримати навички та знання, щоб залишитися на передньому плані розвивається галузі охорони здоров'я та перенести свою кар'єру на новий рівень. Жодне місце проживання не вимагається.

Бакалавр з допрофесійної медичної науки

Ferrum College
Кампус Денне навчання 4 років інформація США Ferrum

Ця спеціальність включає в себе курси фундаментальних наук і фундамент ліберальних мистецтв, за якими йде спеціалізація в іншому закладі в певній професійній сфері.

RN до бакалавра наук в області медсестер

Widener University Online
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 2 семестри інформація США Честер + 1 більше

Інтернет-медсестра бакалавра наук з медсестринства (RN-BSN) з Університету Шиднера створена для зареєстрованих медсестер для задоволення потреб все більш складного середовища охорони здоров’я. Ви можете заповнити BSN протягом всього лише одного року кваліфікованими кредитами або створити спеціальний програмний план і взяти один курс за один раз. Наша онлайн-програма, акредитована CCNE, базується на основах AACN Essentials та визнана Національною лігою Центру досконалості медсестер.

RN до BS в медсестер (RN-BSN)

Utica College Online
Онлайн Заочне навчання 3 років інформація США Ютика

Інтернет-програма RN для BS Nursing (RN до BSN) програма готує ліцензованих зареєстрованих медсестер (RN) для посиленої кар'єри в сьогоднішньому вимогливому середовищі охорони здоров'я. Випускники цієї акредитованої програми CCNE беруть на себе функції, які вимагають відмінного критичного мислення, прийняття рішень, спілкування та лідерських навичок. Дізнайтеся про нашу інноваційну онлайн-програму без резиденцій - високоякісну освіту, яку ви можете швидко та повноцінно завершити!