Filter
Certificate
Тип навчання: Онлайн Форма навчання: Всі

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Сертифікат - це невелика навчальна програма, яка допомагає студентам отримати освіту, необхідну для просування кар'єри або доповнення існуючих навчальних досягнень. Ці програми зазвичай займають менше року.

Інтернет навчання відноситься до використання електронних засобів масової інформації та інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) в освіті. З он-лайн навчання одного має можливість отримати доступ до навчання в будь-який час і з будь-якої точки світу вони можуть увійти в систему.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Репродукція, Онлайн

E-Learning University of Athens

Курс "Репродукція людини" забезпечує високий рівень спеціальної освіти в галузі біології, генетики, репродуктивної ендокринології та звертається до спеціалістів (гінеколо ... [+]

Курс "Репродукція людини" забезпечує високий рівень спеціалізації в галузі біології, генетики, репродуктивної ендокринології та звертається до спеціалістів (гінекологів, ендокринологів, біологів, акушерів, дослідників, медсестер та ін.), Що забезпечує підготовку преміум-класу в цій науковій галузі.

Цей онлайн-курс поєднує курсові та практичний досвід з окремих тем, а також клінічних досліджень. Інтернатура, що потребує фізичної присутності, відбувається в приміщеннях для проведення засідань, в оперативних закладах, клінічних лабораторіях клініки GENESIS ATHENS (Греція) та в приміщеннях чистих досліджень, використовуючи живі моделі та тренажери з телематикою та особистою участю учнів . Курс включає 25 тижнів теоретичної підготовки та 1 тиждень практичних занять.... [-]

Греція Афіни
інформація
англійська
36 тижні
Онлайн
Детальніше англійською мовою