Filter
Certificate
Europa Тип навчання: Онлайн Форма навчання: Всі

Сертифікат - освітня програма, пропонована багатьма коледжами та університетами, може допомогти учням отримати більше навичок і досвіду в їх сфері діяльності. Часто такі програми короткі і зазвичай можуть бути завершені лише за рік.

Так як всі класи онлайн, студентам не доведеться з'являтися на заняттях. Розклад може бути не настільки суворим, коли брати уроки онлайн. Студенти можуть працювати і виконувати завдання, коли вони готові і на їх особистій темпі. У деяких онлайн-курси ступеня, студенти не очікується, займе факультативні заняття, якщо не необхідної спеціальності. Це дозволяє студентам зосередитися на вивчення і особливо те, що вони повинні вчитися для їхнього бізнесу. Для багатьох студентів, які мають пристрасть до дізнатися інформацію, що відноситься до їх основної, онлайнових програм ступеня працюють чудово, як цей підхід не будете втрачати час і допомогу студентам отримати ступінь їх швидше.

Європи, одним зі світових 'и семи континентах, як правило, відомі як найзахідніший півострів Євразії. Другий маленький континент, з 10180000 (км2), площа об'єднує 50 країн.

Детальніше Згорнути

1 Результати в Репродукція, Europa, Онлайн

E-Learning University of Athens

Курс "Репродукція людини" забезпечує високий рівень спеціальної освіти в галузі біології, генетики, репродуктивної ендокринології та звертається до спеціалістів (гінеколо ... [+]

Курс "Репродукція людини" забезпечує високий рівень спеціалізації в галузі біології, генетики, репродуктивної ендокринології та звертається до спеціалістів (гінекологів, ендокринологів, біологів, акушерів, дослідників, медсестер та ін.), Що забезпечує підготовку преміум-класу в цій науковій галузі.

Цей онлайн-курс поєднує курсові та практичний досвід з окремих тем, а також клінічних досліджень. Інтернатура, що потребує фізичної присутності, відбувається в приміщеннях для проведення засідань, в оперативних закладах, клінічних лабораторіях клініки GENESIS ATHENS (Греція) та в приміщеннях чистих досліджень, використовуючи живі моделі та тренажери з телематикою та особистою участю учнів . Курс включає 25 тижнів теоретичної підготовки та 1 тиждень практичних занять.... [-]

Греція Афіни
інформація
англійська
36 тижні
Онлайн
Детальніше англійською мовою