HEALTHCARESTUDIES

Топ університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Дарем

Сертифікат - освітня програма, пропонована багатьма коледжами та університетами, може допомогти учням отримати більше навичок і досвіду в їх сфері діяльності. Часто такі програми короткі і зазвичай можуть бути завершені лише за рік.

Інтернет навчання відноситься до використання електронних засобів масової інформації та інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) в освіті. З он-лайн навчання одного має можливість отримати доступ до навчання в будь-який час і з будь-якої точки світу вони можуть увійти в систему.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Дарем знаходиться в Північній Кароліні і є домом для знаменитого університету Дьюка. Місто завжди був політично схильний до Демократичної партії, голосування з демократичних президентів з 1869 року.

На цій сторінці ви можете шукати для університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Дарем. Ви зможете легко знайти всю інформацію про високий рейтинг університетів в Дарем. Натисніть на \ "Детальніше " для докладного опису університету та огляд досліджень пропонованих програм.

Знайти університети в Дарем і переглядати їх програм, щоб знайти те, що підходить вам найкраще. Отримати всю інформацію про різних варіантах дослідження в Дарем і порівняти вартість навчання та тривалість навчання. Ви можете заощадити час і контактних університетів в Дарем прямо: заповнити \ "Запит безкоштовної інформації " форму, яка поставить вас в контакт з приймальної комісії.

Почати пошук для вашого майбутнього освіти прямо зараз!

2 Результати в Магістратура, Дарем, Онлайн Filter

Сертифікат в галузі охорони здоров'я

Dignity Health Global Education in collaboration with Duke Corporate Education
Certificate
<
Денна
<
12 тижні
англійська
Онлайн

Ця програма, розроблена для медичних працівників, які прагнуть до ефективного результату, вчить лідерів оцінювати себе, покращувати спілкування, будувати стосунки та мотивуват ...

Детальніше

Свідоцтво про медсестру

Dignity Health Global Education in collaboration with Duke Corporate Education
Certificate
<
Денна
<
16 тижні
англійська
Онлайн

Цей курс навчає та дає можливість медсестрам оцінювати себе, вести інших та приймати динамічні та продумані рішення на основі набутих навичок, розроблених провідними світовими ...

Детальніше