Medychnaosvita.com

Топ університетів, коледжів і бізнес-шкіл в USA Online

Сертифікат - це невелика навчальна програма, яка допомагає студентам отримати освіту, необхідну для просування кар'єри або доповнення існуючих навчальних досягнень. Ці програми зазвичай займають менше року.

Дистанційне навчання є способом доставки освіти для студентів, які фізично не присутні на території кампуса. Різні дослідження показали, що програми дистанційного навчання може бути настільки ж ефективним і дієвим, як і звичайні програми класі іноді навіть краще!

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

На цій сторінці ви можете шукати для університетів, коледжів і бізнес-шкіл в USA Online. Ви зможете легко знайти всю інформацію про високий рейтинг університетів в USA Online. Натисніть на \ "Детальніше " для докладного опису університету та огляд досліджень пропонованих програм.

Знайти університети в USA Online і переглядати їх програм, щоб знайти те, що підходить вам найкраще. Отримати всю інформацію про різних варіантах дослідження в USA Online і порівняти вартість навчання та тривалість навчання. Ви можете заощадити час і контактних університетів в USA Online прямо: заповнити \ "Запит безкоштовної інформації " форму, яка поставить вас в контакт з приймальної комісії.

Почати пошук для вашого майбутнього освіти прямо зараз!

11 Результати в Магістратура, USA Online, Заочне навчання Filter

Свідоцтво про техніку медичних записів

Brighton College
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 6 - 9 місяці Вересень 2019 США USA Online + 1 більше

Brighton College готовий допомогти вам з гордістю розпочати нову кар'єру в якості медичного фахівця. Завдяки нашим високоякісним, поглибленим курсовим навчанням ви дізнаєтеся все, що вам потрібно для підготовки до іспиту з сертифікації електронних медичних документів через Національну асоціацію охорони здоров'я. Фактично, після закінчення навчання, ми надамо вам сертифікаційні підготовчі матеріали та сертифікаційний екзамен! З навчанням електронних медичних записів від Брайтона, ви зможете приєднатися до галузі, що швидко розвивається, і в затребуваному місці з великими робочими можливостями, чекаючи кваліфікованих випускників.

Сертифікат спеціаліста медичного факультету

Brighton College
Онлайн Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 США USA Online

Медичний фахівець, який також називають секретарем лікарського відомства або помічником медичного офісу, виконує рутинні адміністративні завдання, які допоможуть ефективно працювати в офісах та клініках лікарів.

Сертифікат фармацевтичного фахівця

Brighton College
Онлайн Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 США USA Online

Отримавши кваліфікацію техніків аптек, ви допоможете ліцензованим фармацевтам надавати пацієнтам медикаменти та інші медичні продукти. Ви будете створювати та оновлювати інформацію про здоров'я та страхування пацієнтів на комп'ютері та спілкуватися зі страховими операторами, щоб отримати платіж за претензіями на рецепти. Ви також будете вимірювати, змішувати, упаковувати, маркувати та доставляти наркотики. Якщо ви шукаєте курси технічного обслуговування онлайн-аптек, які допоможуть вам підготуватися до нових можливостей у цій галузі, ви знайдете те, що вам потрібно в Brighton College .

Медичний кодекс та платіжний сертифікат

Brighton College
Онлайн Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 США USA Online

У Brighton College , лідері серед онлайн-шкіл медичного кодування та оплати, ви отримаєте поглиблену, якісну підготовку та курсові роботи, необхідні для участі в іспиті з сертифікації медичного кодування та оплати та підготовки до вашої нової кар'єри. Наші онлайн-курси з медичного кодування та оплати дадуть вам навички та спеціальні знання, необхідні для успішної роботи в цій галузі, що швидко зростає, за вимогою. Дізнайтеся більше і відповідайте за своє майбутнє сьогодні. Програма медичного кодування та оплати в Brighton College охоплює код ICD-10. Ця програма завжди буде охоплювати всі оновлення системи кодування.

Медичний посвідчення

American National University
Кампус Онлайн Денне навчання 40 тижні Вересень 2019 США Salem USA Online + 2 більше

Наші медичні асистенти - це багатоталановиті медичні працівники, які мають кваліфіковане виконання планових клінічних та адміністративних процедур для медичних закладів, таких як кабінети лікарів та амбулаторії.

Рівні рейки 1 & 2 сертифікацію

Of Course Learning
Онлайн Заочне навчання Відкритий конкурс Великобританія UK Online США USA Online + 1 більше

Стати шановним і впевненим сертифікований Майстер Рейки Практик і Вчителі в комфорті й самоті власного будинку, працюючи в своєму власному темпі, з нашим Усуї Рейки Master Video Home Study Course з Рейки майстрів, д-р Gaynor дю Перес і д-р Емма Bisschoff .. ,

Інтернет сертифікат клінічних випробувань: медичне обладнання та розробка лікарських препаратів

University of California, Irvine - Division of Continuing Education
Онлайн Заочне навчання 12 - 18 місяці Відкритий конкурс США USA Online

Демонстрація ефективності та безпеки нових лікарських засобів є важливою частиною процесу розробки лікарських препаратів і вимагає значних ресурсів для досягнення цієї мети. Наша програма задовольняє зростаючу потребу в професійному навчанні, що забезпечує розробку та впровадження клінічних випробувань для успіху. Навчальний план забезпечує комплексне знання в області координації, моніторингу та управління клінічним випробуванням у рамках гарної клінічної практики та нормативних вимог. Курс стажування надає безцінний досвід карантину для сертифіката.

Випускник сертифікату в галузі глобальної медичної практики

Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health - Online
Онлайн Заочне навчання 1 рік Вересень 2019 США USA Online

Один рік, онлайн-сертифікаційна програма, яка надає основне уявлення про проблеми та можливості майбутніх лідерів глобального здоров'я. Ця програма надає студентам необхідні навички для розробки стабільних рішень, спрямованих на подолання кордонів та сприяння ініціативам у галузі охорони здоров'я у всьому світі.

Випускний сертифікат просторового аналізу для громадського здоров'я

Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health - Online
Онлайн Заочне навчання 1 рік Вересень 2019 США USA Online

Однорічна онлайн-програма сертифікації, яка готує студентів ефективно збирати, картувати та інтерпретувати географічну інформацію, щоб випробувати та уточнювати гіпотези, щоб відповісти на ряд питань у секторі охорони здоров'я.

Випускний сертифікат управління здоров'я населення

Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health - Online
Онлайн Заочне навчання 1 рік Вересень 2019 США USA Online

Однорічна онлайн сертифікаційна програма, спрямована на розуміння та запобігання трансформації лікарняних та медичних систем на відшкодування вартості.

Випускник сертифікат з глобального контролю над тютюном

Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health - Online
Онлайн Заочне навчання 1 рік Вересень 2019 США USA Online

8-курс, онлайновий сертифікат (25 кредитів), який готує студентів провести ефективну розробку, впровадження та оцінку політики контролю над тютюном у всьому світі.