Medychnaosvita.com

Шукати тут для кращих шкіл і університетів для бакалаврів!

Ті, хто не хоче вкладати час або гроші в формальний ступінь, можуть вибрати замість цього дипломну програму. Такі програми ідеально підходять студентам, які щойно закінчили середню школу або тим, хто хоче змінити або прискорити кар'єру.

Курси громадського здоров'я допоможуть студентам зрозуміти систему охорони здоров'я в громадах та населених пунктах. Курси можуть включати в себе практику виявлення політичних рішень або інших втручань, вивчення факторів захворювань або виявлення кореляцій між захворюваннями та факторами навколишнього середовища.

У той час як курси дистанційного навчання є строки, які повинні дотримуватися, є казкове пропозицію відповідності щодо того, коли ви можете виконувати завдання при вивченні на відстані. З онлайн-варіант ви могли б вийти з дискусійною групи в міру необхідності повернутися до роботи, а потім приєднатися після роботи, якщо це необхідно. Курси дистанційного навчання може бути прийнято в будь-якому місці у вас є доступ в Інтернет. Ви можете навіть повні класи з інтернету вітальні в будь-якому готелі по всьому світу, якщо вам потрібна відпустка.

Знайдіть верхню та рейтинг акредитованих коледжів, бізнес-школи, університети для ступеня бакалавра, в Європі, США, Азії, Австралії, Великобританії і більшості інших країн тут! Економте час!

3 Результати в Громадська охорона здоров'я, Заочне навчання Filter

Диплом аспіранта в галузі суспільної охорони здоров'я

University of London International Programmes
Онлайн Денне навчання 2 - 5 років інформація Великобританія Великобританія Інтернет

Різноманітний навчальний план дозволяє вибрати для широкого спектра знань і зосередитися на спеціалізованих областях.

Диплом аспіранта з охорони здоров'я - дистанційне навчання

London School of Hygiene & Tropical Medicine
Онлайн Денне навчання Заочне навчання інформація Великобританія Лондон

Цей курс забезпечує знання та навички, необхідні для вирішення різноманітних глобальних проблем охорони здоров'я. Курс охоплює пропаганду здоров'я та профілактику захворювань; надання та оцінка лікування та догляду; і розслідування і

PG Dip в громадському здоров'ї

University of Essex Online
Онлайн Заочне навчання 16 місяці Відкритий конкурс Великобританія Колчестер

Наш аспірантський диплом з охорони здоров'я - це сучасна кваліфікація, призначена для підготовки кваліфікованих фахівців у галузі охорони здоров'я з визнаною кваліфікацією від кращого університету Великобританії, продовжуючи працювати одночасно.