Filter
Diploma
Африці Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Ті, хто не хоче вкладати час або гроші в формальний ступінь, можуть вибрати замість цього дипломну програму. Такі програми ідеально підходять студентам, які щойно закінчили середню школу або тим, хто хоче змінити або прискорити кар'єру.

Педагогічної освіти в Африці пригода може бути цікавим, так як континент 'и багатою традиційної спадщини є настільки життєво важливою для культури. Африканці легендарним гостинністю вітає з незнайомими людьми і її багатонаціонального міста так цікаво зі своїми африканськими музики, танцю та мистецтва, як традиційні, так і сучасні, представляють собою цілий інші світи застосування і захват, і є кілька вражень естетичного, куди ви йдете, щоб порівняти і контрастувати з кольором, вихору, запах, і звуки африканського ринку.

Детальніше Згорнути

1 Результати в Екстрена медицина, Африці

Ступеня
Місце знаходження
Африці
Тип навчання
Форма навчання
University of Johannesburg

Кандидати повинні пройти структуроване особисте співбесіду, оцінку фобії, медичний огляд, фізичну форму та оцінку кваліфікації плавання. ... [+]

Кандидати повинні пройти структуроване особисте співбесіду, оцінку фобії, медичний огляд, фізичну форму та оцінку кваліфікації плавання.

Кар'єра

Диплом з надання невідкладної медичної допомоги має право зареєструватися в Раді медичних професій Південної Африки як технік швидкої допомоги (ECTs). ECT несуть відповідальність за лікування хворих та травмованих осіб в умовах долікарні невідкладної допомоги. Кар'єрні можливості існують у державних та приватних службах невідкладної медичної допомоги як на місцевому, так і за кордоном.... [-]

Південно-Африканська Республіка Йоганнесбург
Січень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою