Filter
Diploma
Europa Тип навчання: Заочне навчання Форма навчання: Всі

Ті, хто не хоче вкладати час або гроші в формальний ступінь, можуть вибрати замість цього дипломну програму. Такі програми ідеально підходять студентам, які щойно закінчили середню школу або тим, хто хоче змінити або прискорити кар'єру.

Хоча моя відвідувати класи дистанційного навчання в Інтернеті, кілька університетів тримати початку в декількох місцях. Можна навіть припинити прийом класів протягом багатьох тижнів протягом року не відволікаючи і не кидаючи ваші студентські позики на погашення. Це є сильним аргументом багато людей дивляться на час вступу до класи дистанційного навчання.

Європа, за угодою, одним зі світових 'и семи континентах. Складається з найзахіднішої точки Євразії, Європи, як правило, відокремлена від Азії вододілів Уралу і Кавказ, Урал, Каспійського і Чорного морів, а також водних шляхів, що зв'язують Чорного та Егейського морів.

Детальніше Згорнути

1 Результати в Міжнародна охорона здоров'я, Europa, Заочне навчання

University of Essex Online

Розвивайте впевненість та набуйте лідерських навичок, щоб переконатись на шляху до глобального успіху за допомогою нашого аспірантуру з міжнародного медичного менеджменту ... [+]

Викликте себе нашим прогресивним дипломом післядипломної освіти у міжнародному управлінні охороною здоров'я, який надасть вам систематичне та критичне розуміння теорії лідерства та управління, викликів та практик у глобальному середовищі охорони здоров'я.

Цей курс знайомить вас із складнощами міжнародної охорони здоров'я, охоплюючи широкий спектр складних та задуманих питань бізнесу та питань, пов'язаних з охороною здоров'я.... [-]

Великобританія Великобританія Інтернет
інформація
англійська
Заочне навчання
16 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою