Filter
Diploma
Африці Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Ті, кому хочеться доповнити свою кар'єру або освіту, можуть вступити на дипломну програму. Дипломи можуть підвищити навички і кваліфікацію учнів, підготувавши їх до певної кар'єри. Ці програми зазвичай не вимагають багато часу.

Навіть якщо ви вирішите Східної Африки міфологічні, чарівні Танзанії; Сенегалу, земля Teranga або Південній Африці, з її широкими можливостями, щоб вбратися і служити, дослідження в Африці буде переважною.

Детальніше Згорнути

1 Результати в Невідкладний медичний технік – ЕМТ, Африці

Ступеня
Місце знаходження
Африці
Тип навчання
Форма навчання
University of Johannesburg

Кандидати повинні пройти структуроване особисте співбесіду, оцінку фобії, медичний огляд, фізичну форму та оцінку кваліфікації плавання. ... [+]

Кандидати повинні пройти структуроване особисте співбесіду, оцінку фобії, медичний огляд, фізичну форму та оцінку кваліфікації плавання.

Кар'єра

Диплом з надання невідкладної медичної допомоги має право зареєструватися в Раді медичних професій Південної Африки як технік швидкої допомоги (ECTs). ECT несуть відповідальність за лікування хворих та травмованих осіб в умовах долікарні невідкладної допомоги. Кар'єрні можливості існують у державних та приватних службах невідкладної медичної допомоги як на місцевому, так і за кордоном.... [-]

Південно-Африканська Республіка Йоганнесбург
Січень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою