Medychnaosvita.com

Ті, кому хочеться доповнити свою кар'єру або освіту, можуть вступити на дипломну програму. Дипломи можуть підвищити навички і кваліфікацію учнів, підготувавши їх до певної кар'єри. Ці програми зазвичай не вимагають багато часу.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Є більше чотирьох тисяч організацій вищої освіти в Європі, від провідних науково-дослідних установ для малих, навчально-зосереджені університет. Сама Європа не так сильно відрізняється від інших континентів, досягнувши від Полярного кола до узбережжя Африки.

5 Результати в Соціальне здоров'я, Europa, Заочне навчання Filter

Рівень 7 диплом в сфері охорони здоров'я і соціального управління по догляду

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)
Онлайн Денне навчання 6 - 9 місяці Серпень 2020 Великобританія Великобританія Інтернет

Рівень 7 Диплом в області охорони здоров'я і соціального управління Care призначена для того, щоб учням виробити чітке розуміння політики, теорії управління та практики в галузі охорони здоров'я та соціальної допомоги. Вона надає учням можливість взаємодіяти з проблем, що стоять перед професіоналами, користувачами послуг і політиків у власній країні.

Рівень 6 Диплом в області охорони здоров'я і соціального управління по догляду

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)
Онлайн Денне навчання 9 місяці Серпень 2020 Великобританія Великобританія Інтернет

Управління Диплом охорони здоров'я і соціального забезпечення забезпечує ґрунтовну в ключових концепцій і практичних навичок, необхідних в секторі охорони здоров'я і соціального забезпечення і його широке визнання роботодавцями дозволяє прогресії безпосередньо в роботу.

доступ до вищої освіти - здоров'я і професій соціальної допомоги диплом

E-Careers
Онлайн Денне навчання 18 місяці Серпень 2020 Великобританія Сльоз Великобританія Інтернет + 1 більше

Доступ до вищої освіти (HE) Диплом є кваліфікація, еквівалентний рівень, який дозволяє людям йти далі і вчитися в університеті, коли вони раніше не мали відповідної кваліфікації, необхідних для цього.

охорону здоров'я і соціальне забезпечення рівня 3 дипломи (QCF)

UK Open College
Онлайн Заочне навчання 447 години Відкритий конкурс Великобританія Великобританія Інтернет

Це національно визнаних, QCF перерахованих Диплом в області охорони здоров'я і соціального догляду на дому курс навчання призначений для вивчення незалежно один від одного або як неможливе подальше її перевезення від 2-го рівня і спрямований на розвиток знань і розуміння широкого кола питань, що мають основоположне значення для працюючих в галузі охорони здоров'я та соціальної допомоги.

охорони здоров'я і соціального забезпечення 2-го рівня диплом (QCF)

UK Open College
Онлайн Заочне навчання 360 години Відкритий конкурс Великобританія Великобританія Інтернет

TQUK 2-го рівня Диплом курс охоплює багато питань, в тому числі широкий оцінки того, що очікувати в цьому секторі, а також упором на таких важливих областях, як особистісно-центрованої допомоги, безпечних методів роботи, обов'язки турботи і охорони.