Erasmus Mundus Об'єднаний магістр europubhealth

Загальні відомості

Доступних місць: 6
Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Огляд програми

europubhealth спрямована на студентів, які зацікавлені в застосуванні суспільного здоров'я. Їх академічний досвід може бути в галузі охорони здоров'я / медицини (медицина, медсестринство, аптека, ветеринарія, біологія ...), соціальних наук (соціологія, економіка, психологія, антропологія, географія, політичні науки тощо), права, управління або інженерія.

З програмою europubhealth ви обираєте:
 • жити за кордоном: протягом 2 років ви будете жити та навчатися у щонайменше 2 європейських країнах і отримувати допомогу від досвідчених команд у кожному вищому навчальному закладі
 • глобальне здоров'я та міжкультурна робота через багатокультурну команду роботу, проблемне навчання та обов'язкове стажування або практикум
 • велика мережа громадського здоров'я, до складу якої входять науковці та фахівці з високим досвідом роботи в цій галузі, а також міжнародні студенти та випускники.
Як тільки ви europubhealth з europubhealth , ви зможете:
 • аналізувати та вирішувати детермінанти проблем здоров'я з точки зору популяції
 • пропонувати, планувати, впроваджувати та оцінювати культурно відповідні, доказова політику та втручання для ефективного покращення здоров'я населення у міжнародному, національному та місцевому контексті.
Вісім відомих європейських університетів співпрацюють для europubhealth магістерського курсу europubhealth .

Комбінації Pathways пропоновані протягом 2-річного курсу

Будучи студентом europubhealth , ви обираєте Pathway як мінімум у двох різних країнах-партнерах консорціуму, розташованих у Європі. Відповідно до ваших мовних навичок, ви можете пройти перший рік англійською мовою в Шеффілдському університеті (Великобританія), в університетському коледжі Дублін (Ірландія), іспанською мовою в університеті Гранади (Іспанія) або французькою мовою в університеті Льєж (Бельгія) для набуття основних компетенцій у галузі охорони здоров'я.

Ваш другий рік навчання повинен проходити в іншій країні відповідно до вашого вибору спеціалізації та мовних навичок, тобто в Маастрихтському університеті в Нідерландах (англійською мовою), Ягеллонському університеті в Польщі (англійською мовою) в EHESP School of Public Health у Парижі (англійською), в EHESP у Ренні (французькою мовою), в Університеті Ренна 1 (французькою мовою) або в Університеті Гранади в Іспанії (іспанською мовою).

Наприкінці кожного навчального року всі студенти europubhealth протягом трьох тижнів беруть участь у спільному інтеграційному модулі EHESP у Ренні, Франція (англійською мовою).

Присуджені ступені

Випускники europubhealth отримують подвійний (два) ступінь магістра у складі:

Ступінь магістра в закладі першого року:

 • Університет Гранади "Master Europeo en Salud Publica" або
 • Шеффілдський університет "Магістр громадського здоров'я" або
 • Університетський коледж Дубліна - Національний університет Ірландії "магістр громадського здоров'я" або
 • Університет Льєж "Магістр наук з публіки Санте"

Ступінь магістра в їхньому навчальному закладі 2 року:

 • Ю. Краків "Магістр у галузі охорони здоров'я" або
 • EHESP "Master International de Santé Publique" або "Master згадування про Santé Publique - spécialité Promotion de la Santé et Prévention" або
 • EASP - Університет Гранади "Master Europeo en Salud Publica" або
 • Rennes 1 / EHESP "Master de Droit, Economie, Gestion - згадуйте Droit de la Santé" або
 • Маастрихтський університет "Магістр наук про лідерство в європейському громадському здоров'ї".

Обидва офіційні національні ступені europubhealth сертифікатом про досягнення europubhealth охорони europubhealth та спільним додатком до диплому , в якому детально описується обраний Pathway , оцінки та шкали оцінювання.

Карєрні можливості

Професійні можливості змінюються залежно від спеціалізації, що здійснюється та охоплюють управління соціальними та медичними закладами, впровадження та оцінку політики охорони здоров’я, управління програмами охорони здоров’я, управління та оцінка ризиків, інспекція та оцінка, аудит та консультації, освіта та дослідження. Випускники europubhealth здатні працювати над управлінням стійких та справедливих систем охорони здоров'я.

Критерії вступу

europubhealth - це дворічна денна програма, відкрита для студентів із різноманітними, але взаємодоповнюючими профілями.
Щоб мати право, ви повинні виконати такі умови:
 • маючи принаймні університетський ступінь бакалавра (180 ECTS) або сертифікований еквівалент ( копія останнього ступеня потрібна при подачі заявки в Інтернеті або не пізніше до початку курсу, якщо ви зараз закінчуєте ступінь бакалавра)
 • володіння мовами, що підходять для обраних комбінацій мобільності: англійська; Англійська іспанська; Англійська французька; Іспанська англійська французька (обов'язкові копії тестів на знання мови, що відповідають мінімальним вимогам вступу, повинні бути надані при подачі заявки в режимі онлайн)
 • подання повної онлайн-заяви разом із усіма необхідними необхідними документами (дипломами, сертифікатами, мовними сертифікатами, рекомендаційними листами тощо) до зазначеного терміну.

NB: Заявники, які претендують на стипендію Erasmus: Erasmus Mundus, повинні відповідати додатковим критеріям придатності

Витрати на участь

Витрати на участь у програмі europubhealth на споживання на 2019 рік є такими:

 • 16 000 € на два роки навчання для неєвропейських студентів
 • 11.000 € за два роки навчання для європейських студентів *.

* Європейські студенти - громадяни 28 країн-членів Європейського Союзу та Македонії, Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії, Туреччини та Сербії. Зауважте, що статус громадян із Сполученого Королівства до споживання 2020 року залежатиме від результатів переговорів щодо "Brexit" з Європейським Союзом.

У вартість участі входять:

 • Зарахування до всіх навчальних підрозділів та модулів та доступ до відповідних освітніх ресурсів
 • Доступ до бібліотеки, центрів документів та пов'язаних з ними послуг
 • Екзамен, диплом та сертифікат
 • Соціальні події під час інтеграційних модулів у Ренні

Комісія за участь не включає вартість проживання, харчування, міжнародних поїздок, подорожей на місці або візи.

Страхування

Студенти несуть відповідальність за придбання власної медичної страховки, щоб відповідати правилам соціального забезпечення країни, яка їх вітає.

Дуже рекомендується придбати страхування цивільної відповідальності.

Еразм: Власники стипендій Erasmus Mundus користуються світовим страховим покриттям на 2-річний курс відповідно до мінімальних вимог Європейського агентства.

Програми

Незабаром відкриються онлайн-додатки для прийому на вересень 2020 року. Деталі про нове дослідження Про Pathways пропозиції, критерії прийому та процедуру подання заявок наразі оновлюються і незабаром будуть повністю доступні.

Терміни подання заявки
 • Для всіх кандидатів, які претендують на стипендію Еразмуса Мундуса : 15. січня 2020 р. (23:00 за центральним часом)
 • Для неєвропейських кандидатів із самофінансування, які подають документи на навчання в університеті Льєжа 1-й навчальний рік: 4. березня 2020 року (23:00 за CET)
 • Для всіх кандидатів, які подають заявки як студенти, що фінансуються самостійно : 6. травня 2020 р. (23:00 за CET).

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Eight renowned European universities, all recognized as centres of excellence in public health higher education, are collaborating to deliver Europubhealth+.

Eight renowned European universities, all recognized as centres of excellence in public health higher education, are collaborating to deliver Europubhealth+. Згорнути
Ренн , Гранада , Шеффілд , Ренн , Krąków , Маастрихт + 5 Більше Менше