HND / BSc (Hons) Здоров'я

Загальні відомості

Опис програми

Огляд курсу

Курс спрямований на забезпечення міжпрофесійного навчання для тих, хто має намір піти за кар'єрою в галузі охорони здоров'я та соціальної допомоги. Особливо зацікавило б тих, хто ще не прихильний до однієї конкретної кар'єри, але хотів би загальний курс; або які хочуть використовувати цей курс як чудову основу для більш конкретної професійної підготовки, наприклад, соціальної роботи або трудової терапії. Курс також зацікавить тих, хто вже працює в секторі, де HND або ступінь підвищить їхній кар'єрний потенціал.

Навчання

Кожен суб'єкт має дві години контакту щотижня. Це розділено на лекцію приблизно 40 хвилин, за якою йдуть інтерактивні семінари в малих групах. Наприклад, після лекції вашій групі може бути надано приклад для вивчення та відповіді на запитання; альтернативно, вас можуть попросити прочитати розділ книги і обговорити свої ідеї на наступному семінарі.

Ми робимо наголос на розвитку навичок, необхідних у роботі: вирішення проблем, робота в команді, спілкування як у письмовій, так і в усній формі. Вам буде призначено персонального наставника на початку курсу і регулярно збиратиметься з ними, щоб розробити портфель доказів ваших навичок і знань - ви будете використовувати це пізніше, коли будете подавати заявки на роботу.

Вам буде надана підтримка для пошуку досвіду роботи в інтересах обраного Вами місця, а також для написання роздумів про свій досвід, про який ви будете обговорювати з вашим наставником. Для майбутнього роботодавця це продемонструє вашу здатність інтегрувати теорію з практикою. На додаток до вашого часу в класі, ви будете розвивати навички для управління і планувати свій власний час навчання і бути незалежним учнем.

Працездатність

Наші випускники зазвичай знаходять роботу в галузі охорони здоров'я та соціальної допомоги у державному, незалежному та добровільному секторі, включаючи такі напрями: управління проектами, стажування, залежність, психічне здоров'я та догляд за дітьми в залежності від особистого інтересу та досвіду. Випускники також можуть вибрати післядипломну кваліфікацію, наприклад, у сфері соціальної роботи або викладання у подальшій / вищій освіті. Існують також інші можливості для випускників за межами охорони здоров'я та соціальної допомоги, наприклад, у поліції.

Для тих студентів, які навчаються в HND, ви можете успішно пройти до третього року навчання.

Вимоги до вступу

HND:

Всі заявники (крім виняткового маршруту в'їзду) повинні мати п'ять GCSE, включаючи англійську мову (або першу мову валлійської мови) та математику * у класі C або вище / 4 або вище (для заявників, які мають знову реформовані GCSE в Англії), плюс 64 бали, принаймні 2 рівні A (або еквівалент). Типові пропозиції можуть включати:

 • 64 пункти з рівнів A включають клас C; Валлійська бакалавр - сертифікат вищого рівня навичок, що розглядається як другий предмет
 • RQF BTEC Національний розширений диплом / Cambridge Technical Extended Diploma MPP
 • RQF BTEC Національний диплом / Cambridge Technical Diploma MM
 • 6 4 балів від шотландського Advanced Highers включити клас D
 • 64 бали з ірландського сертифіката вищої освіти. Суб'єкти вищого рівня розглядаються тільки з мінімальною оцінкою H4
 • 64 бали з диплома про доступ до вищої освіти у відповідній темі
 • Інститут добробуту / диплом
 • Або «Фонд Кардіффа Мет», що веде до соціальних наук

* Для валлійських заявників, які сидять на реформованій GCSE математики, ми приймемо математику чи математику GCSE .

Якщо ви вивчаєте комбінації вищезазначеного або якщо ваша кваліфікація не вказана, будь ласка, зверніться до Прийому або зверніться до Пошуку курсів UCAS для вимог щодо вступу. Більш детальну інформацію про наші вимоги до вступу, включаючи кваліфікації з ЄС, можна знайти, натиснувши тут.

Ступінь бакалавра:

Всі заявники повинні мати п'ять GCSE, включаючи англійську мову (або першу мову валлійської мови) та математику * у класі C або вище / 4-й або вище (для заявників, які мають знову реорганізовані GCSE в Англії), плюс 96 балів з принаймні 2 рівнів A (або еквівалент) ). Типові пропозиції можуть включати:

 • 96 балів, щонайменше з двох рівнів А включають класи CC; Валлійська бакалавр - сертифікат вищого рівня навичок, що розглядається як третій предмет
 • RQF BTEC Національний розширений диплом / Cambridge Technical Extended Diploma MMM
 • CACHE Диплом класу C (мінімум 96 балів)
 • 96 балів, принаймні, з двох шотландських вищих навчальних закладів, включаючи класи ДД
 • 96 балів з ірландського сертифікату вищого рівня. Суб'єкти вищого рівня розглядаються тільки з мінімальною оцінкою H4
 • 96 балів з диплома доступу до вищої освіти у відповідній темі
 • Інститут добробуту (12 одиниць)
 • Або Фонд «Кардіфф Мед», що веде до бакалаврських соціальних наук

* Для валлійських заявників, які сидять на реформованій GCSE математики, ми приймемо математику чи математику GCSE .

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training op ... Детальніше

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training opportunities that are accessible, flexible and of the highest quality to students from over 140 countries worldwide.???? Згорнути