Інтегративна невронаука MScR

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Дослідження профілю

Магістр досліджень в галузі інтегративної неврології є однорічною програмою досліджень, що охоплює всі рівні сучасної неврології, що робить її ідеальною програмою для підготовки до кандидата наук.

Ми включаємо молекулярну, клітинну, системну, регенеративну, когнітивну, клінічну та обчислювальну неврологію. Ми також дозволяємо вам вибрати свою спеціальність з самого початку, дозволяючи вам формувати своє навчання навколо ваших інтересів і цілей кар'єри.

Структура програми

Ви починаєте з навчального компонента в перші 12 тижнів і відвідуєте «тематичні тижні», які проходять паралельно з факультативними курсами.

Курси за вибором проводяться протягом перших 12 тижнів по два півдня на тиждень. Це дасть вам більш глибоке уявлення про концепції та методологію конкретної галузі інтересів.

Для вашого дослідження, ви можете вибрати доступні проекти або звернутися до головних дослідників з більш ніж 120 груп в Единбурзькому неврологічному співтоваристві, щоб розробити свій власний проект, який може варіюватися від психології до нанонауки.

Ви можете вирішити зробити два проекти поспіль, щоб отримати чіткий огляд дослідницьких областей або зробити більш тривалий проект, щоб отримати більш глибокий лабораторний досвід в одній галузі.

Прикладами завершених проектів є:

 • Пластичність початкового сегмента Axon у мишачої моделі синдрому Fragile X (Peter Kind)
 • Когнітивні та рухові функції при нейродегенеративних захворюваннях (Thomas Bak)
 • Взаємодія амілоїду-бета і тау у спричиненні когнітивного спаду в новій моделі хвороби Альцгеймера (Тара Спіерс-Джонс)
 • Роль первинних війок у розвитку стовбурових клітин під час розвитку кори головного мозку (Thomas Theil)

Рік 1

Обов'язкові курси

Ви повинні пройти ці курси

 • Нейровізуалізація для випускників нейрологів NEME11040 10 кредитів
 • Огляд Neuroscience NEBM11011 10 кредитів
 • Ефективні презентації LISC11051 0 балів
 • Написання науки LISC11053 0 кредитів
 • Планування проекту та етика наукових досліджень LISC11052 0 балів
 • Представлення даних досліджень нейронауки NEBM11005 20 кредитів
 • Пропозиція дослідження (нейронаука) NEBM11007 20 кредитів
 • Науково-дослідний тренінг (нейронаука) NEBM11016 20 кредитів
 • Магістерська дисертація (нейронаука) Повинна бути прийнята на 50% та взята під час Блоку 5 (Сема 2) та понад NEBM11002 80 кредитів

Варіанти курсу

Виберіть рівно 20 кредитів з наступних курсів

Доступність виборчих курсів залежить від номерів студентів. Незважаючи на те, що буде зроблено будь-яку спробу виділити студентів на їх вибір за вибором курсу, де попит великий, ми цього не можемо гарантувати. Студенти повинні перевірити деталі курсу щодо інформації про розклад та місце розташування, оскільки курси викладаються на багатьох сайтах університету.

Вибрані курси повинні проходити протягом 1 семестру

 • Нейрові схеми NEBM11012 20 кредитів
 • Нейродегенерація та регенерація NEBM11013 20 кредитів
 • Нейророзвиваючі розлади NEBM11014 20 кредитів
 • Нейробіологія розвитку NEBM11015 20 кредитів
 • CMVM Наукова академічна письмовість TPGR11004 0 балів

Карєрні можливості

Ця програма призначена, щоб допомогти вам у вашій науковій кар'єрі. Понад 90% студентів, які навчаються за магістерським ступенем в галузі інтегративної неврології, мають позитивні наступні напрямки, включаючи докторську дисертацію, дослідницьку або клінічну кар'єру.

Вимоги до вступу

UK 2: 1 диплом з відзнакою, або її міжнародний еквівалент, в біологічних науках (включаючи неврологію) або в медичному, стоматологічному або ветеринарному ступені.

Англійська мова вимоги

Ви повинні продемонструвати рівень компетентності з англійської мови на рівні, який дозволить вам досягти успіху в навчанні, незалежно від вашого громадянства або країни проживання.

Ми приймаємо наступні кваліфікації з англійської мови у визначених класах:

 • IELTS Academic: всього 6,5 (принаймні 6,0 у кожному модулі)
 • TOEFL-iBT: всього 92 (принаймні 20 у кожному модулі)
 • PTE Academic: всього 61 (принаймні 56 у кожному з розділів "Комунікативні навички"; розділи "Включення навичок" не враховуються)
 • CAE та CPE: всього 176 (принаймні 169 у кожному модулі)
 • Trinity ISE: ISE II з відмінностями у всіх чотирьох компонентах

Ваша кваліфікація з англійської мови повинна бути не більше трьох з половиною років від дати початку програми, яку ви подаєте на навчання, якщо ви не використовуєте IELTS, TOEFL, PTE Academic або Trinity ISE, і в цьому випадку вона повинна бути не більше ніж два роки.

Ступені викладаються та оцінюються англійською мовою

Ми також приймаємо ступінь бакалаврату або аспірантури, яку викладали та оцінювали англійською мовою в більшості англомовних країн, визначених візами та імміграцією Великобританії:

Ми також приймаємо ступінь, яку викладали та оцінювали англійською мовою в університеті, у нашому списку затверджених університетів в не більшій кількості англомовних країн.

Якщо ви не є громадянином більшості англомовних країн, то на початку вашої програми навчання ви повинні мати не більше трьох з половиною років.

Схема схвалення академічної технології

Якщо ви не є громадянином ЄС, ЄЕЗ або швейцарії, для вивчення цієї програми вам може знадобитися сертифікат оформлення схеми схвалення академічних технологій.

Комісії та витрати

Плата за навчання: серцево-судинна біологія (MSc за дослідженнями)

Академічна сесія Головна / ЄС Заморський / Міжнар Дистанційне навчання в Інтернеті Додаткові витрати на програму
2019/07 8 300 фунтів стерлінгів 26 600 фунтів 3000 фунтів

Річний плата за навчання

Студенти, які навчаються на денну та неповну програму навчання більше одного року, повинні знати, що щорічна плата за навчання підлягає перегляду і, як правило, збільшується приблизно на 5% на рік. Цей річний приріст слід враховувати, коли ви подаєте заявку на програму.

Стипендії та фінансування

Університетські аспіранти

Якщо ви живете у Великобританії, можливо, ви зможете подати заявку на отримання аспірантури в одному з урядів Великобританії. Тип та сума фінансової підтримки, на яку Ви маєте право, залежатимуть від Вашої програми, тривалості навчання та Вашого статусу проживання. (Програми, які вивчаються на умовах неповного робочого часу, не є прийнятними.)

Як застосовувати

Ви повинні подати дві заявки з вашою заявкою.

Заповнюючи онлайн-анкету, Вам не потрібно заповнювати дослідницьку пропозицію. Ви оберете свій перший дослідницький проект на початку програми. (Будь ласка, ігноруйте будь-які автоматично створені електронні листи, що вимагають від вас цієї інформації під час подання заявки.)

З вами буде проведено офіційне співбесіду (особисто, за допомогою відеоконференцій чи скайпу).

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. Згорнути