HEALTHCARESTUDIES

Топ університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Ноттінгем

Магістратура - ступінь вищої освіти, який прагнуть отримати багато учнів. Отримання магістерського ступеня є доказом багаторічної напруженої роботи і відданості своїй області і це може показати роботодавцям, що випускники добре обізнані і готові впоратися з трудовими викликами.

Робота з державними університетами далеко не оптимальний варіант. Приватні школи забезпечити набагато кращу допомогу у вашому досвіді дистанційного навчання. Кілька онлайн університету нічиїх викладачам і студентам на великих відстанях від усього світу. Це значно збільшує різноманітність у класі дистанційного навчання і виробляє складні розмова Серед тих, від надзвичайно розбіжні громад, регіонів і далеких культур.

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Ноттінгем відома легенда про Робін Гуда, два великих театрів і безліч музеїв і галерей. Це також є домом для двох університетів, які мають більше 60 000 студентів, 12 000 з яких є міжнародними.

На цій сторінці ви можете шукати для університетів, коледжів і бізнес-шкіл в Ноттінгем. Ви зможете легко знайти всю інформацію про високий рейтинг університетів в Ноттінгем. Натисніть на \ "Детальніше " для докладного опису університету та огляд досліджень пропонованих програм.

Знайти університети в Ноттінгем і переглядати їх програм, щоб знайти те, що підходить вам найкраще. Отримати всю інформацію про різних варіантах дослідження в Ноттінгем і порівняти вартість навчання та тривалість навчання. Ви можете заощадити час і контактних університетів в Ноттінгем прямо: заповнити \ "Запит безкоштовної інформації " форму, яка поставить вас в контакт з приймальної комісії.

Почати пошук для вашого майбутнього освіти прямо зараз!

1 Результати в Магістратура, Ноттінгем, Заочне навчання Filter

ма в галузі суспільної охорони здоров'я

Nottingham Trent University School of Social Sciences
MA
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
англійська
Кампус

Цей курс був розроблений у відповідь на сучасних міжнародних дискусій про мінливої ​​природи і мінливих кордонів міждисциплінарної галузі суспільної охорони здоров'я. ...

Детальніше