Майстер ортопедичної хірургії (MChOrth)

Загальні відомості

Опис програми

MCh Orth включає навчальні, клінічні приналежності та дослідницькі елементи, які забезпечують ортопедичних хірургів з поглибленим знанням останніх досягнень хірургічної та біомеханічної техніки.

Для цього курсу є кілька основних причин:

  • Курс акредитований Королівським коледжем хірургів Англії
  • MCh (Orth) Dundee нагороджується провідною медичною школою в Шотландії та серед кращих 5 найкращих медичних шкіл у всій Великобританії; щось інше, подібно називаний курс, не має привілеї
  • Кращий лекційний факультет складається з фахівців у всій Великобританії
  • Кращий досвід досліджень у галузі клінічної та біомеханіки у співпраці з Інститутом аналізу та дослідження руху, однією з провідних об'єктів біомеханіки та аналізу руху в усьому світі.
  • Асоційоване клінічне приєднання з консультантом-ортопедологічним хірургом, який не потребує реєстрації GMC
  • Наша філософія MCh Orth - це залучення амбітних ортопедичних хірургів з кар'єрними прагненнями, які охоплюють лідерство, академічну майстерність та найвищий рівень кваліфікації та досвіду
  • Наші успішні випускники MCh Orth оцінюють освіту та усвідомлюють необхідність професійного відображення та навчання протягом усього життя, щоб поглибити їх розуміння, підвищити їх здатність та розвивати професійне судження

Ми успішно навчаємо ортопедичних хірургів протягом 20 років, і на сьогоднішній день у нас більше 350 випускників. Ми продовжуємо пропонувати найвищі стандарти відвідування зовнішнього викладача та теми ортопедичних лекцій, які можна знайти будь-де та будь-яким іншим подібним чином під назвою курсу; артрит, ступні та гомілки, аналіз руху і руху, рука і зап'ястя, біомеханіка, стегна та коліно, педіатрія, методи обробки зображень, плечові та лікті, травми, інвалідні коляски та системи сидіння, хребта, дослідження, статистичний аналіз та багато інших пов'язаних спеціальностей.

Цю програму доставляє кафедра ортопедії

У 2008 році в рамках дослідження з оцінки досліджень, щоб відобразити багатодисциплінарний аспект досліджень, проведених в IMAR, де проводиться більшість проектів MCh Orth, відповідний персонал був повернутий до відділу оцінки 25 (Загальна інженерія - біомедична інженерія) та Оцінка 8 (Первинна медична допомога та інші клінічні предмети, що базуються на громаді), де 90% та 85% нашого профілю якості вважаються міжнародним класом. Це чудовий результат, беручи до уваги, що IMAR було створено лише у 2003 році на підтримку курсу MCh Orth.

Кар'єра

Багато хто з наших випускників MCh Orth перейшли до дуже успішної кар'єри, коли вони повернулися в свої країни, багато хто вирішував нові виклики та можливості у Великобританії, аж до позиції консультанта. Деякі з них широко опублікували в журналах та на конференціях і навіть пішли на стипендії по всій Європі та зайнятість у Великобританії.

Цей унікальний курс MCh Orth пропонує дійсно різноманітний навчальний план, який допоможе вам досягти ваших кар'єрних цілей незалежно від вашої спеціальності. Наші видатні запрошені викладачі є фахівцями на передньому краї інноваційної ортопедії і продовжують повертатися щороку, щоб навчати, оскільки вони розуміють цінність та користь цього курсу діючим хірургам. Вони глибоко піклуються про хід і те, що він досяг за останні двадцять років, і без їх підтримки ми б не змогли бути настільки успішними.

Вимоги щодо вступу

Кандидати повинні мати: MBChB або еквівалентну кваліфікацію, як правило, повинна мати додаткову кваліфікацію післядипломної освіти (наприклад, магістр хірургії ортопедії або диплом Національної ради з ортопедії Індії) або еквівалент кваліфікації спеціаліста післядипломної освіти та, як правило, щонайменше чотири роки Реєстрація в ортопедичній хірургії Реєстрація в GMC не потрібна.

Англійська мова вимога

IELTS Загалом
Останнє оновлення May 2019

Про навчальний заклад

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge.

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge. Згорнути