MD Програма | Лікар

Загальні відомості

Доступних місць: 2

Опис програми

Перші два роки чотирирічної програми МД концентруються на традиційних наукових дисциплінах, які вивчаються на нашому прекрасному кампусі на Барбадосі. Останні два роки зосереджують увагу на клінічних науках, навчаючись у лікарнях та клінічних центрах AUIS у Сполучених Штатах, Великобританії та Канаді.

Як одна з прем'єрів офшорної медичної школи США в Карибському басейні, Школа медицини AUIS приваблює іноземних студентів, зіставляючи їх у медичних програмах проживання в США і Канаді за нашу 20-річну історію. Як медична школа, яка не вимагає MCAT, ми розглядаємо вступ і навчання за допомогою цілісного об'єктива. Студенти з найвищими оцінками і твердим інтерв'ю означають для нас більше, ніж стандартизовані тести - бажання вилікувати і запобігти хворобам, а також дисциплінований підхід до вивчення є основою успіху AUIS.

З 1000 випускників у Сполучених Штатах і Канаді і один з найбільш доступних медичних шкіл структури навчання, AUIS забезпечує дивовижну середу, що дозволяє студентам процвітати і розвивати свої знання і навички в красі нашого Карибського медичного університету.

110892_110834_image006.jpg

AUIS Four YR MD Огляд програми

Перші два роки чотирирічної програми МД концентруються на традиційних наукових дисциплінах, які вивчаються на нашому прекрасному кампусі на Барбадосі. Останні два роки зосереджують увагу на клінічних науках, навчаючись у лікарнях та клінічних центрах AUIS у Сполучених Штатах, Великобританії та Канаді.

Факультет присуджується від провідних університетів США, Канади, Росії та Індії, і багато з них займають докторські та докторські ступені у своїй галузі.

Це традиційний північноамериканський MD з деякими факультативними інтегративними медичними факультетами, доступними як у клінічній, так і фундаментальній фазі освіти. Інтегративна медицина зосереджена на профілактичній медицині та лікуванні першопричини хвороб, ключових компонентів успішної практики медицини.

Цілі програми MD AUIS - це високі результати USMLE Step і медична резиденція для випускників AUIS при їх першій спробі.

Загальний план Програми

 • Рік 1-2: Основні науки (MD) у Барбадосі та Атланті (США)
 • 3-4 роки: клінічні науки (MD) на клінічних сайтах у США та Канаді

Вимоги до програми

Переддипломні вимоги до прийому до 4-річної програми MD ступеня зазвичай включають диплом або завершення 90-годинного курсу. Курси на рівні університету або коледжу здійснюються наступним чином або на рівні “A” GCE / CAPE у трьох наукових дисциплінах:

 • Один навчальний рік (2 семестри) загальної біології або зоології
 • Один навчальний рік загальної або неорганічної хімії та один навчальний рік органічної хімії
 • Один навчальний рік фізики
 • Один навчальний рік англійської мови
 • Один навчальний рік з математики чи математичного аналізу
 • Широкий досвід у галузі гуманітарних та соціальних наук

Студенти з роботою на рівні A або CAPE можуть вимагати додаткового семестру наукової освіти в галузі органічної хімії або анатомії.

Огляд програми AUIS Five YR MD

Наша 5-річна програма прямого вступу на навчання - це інтенсивна академічна програма, яка спрямована на задоволення потреб випускників середніх шкіл високого калібру або студентів коледжів, які прагнуть здобути медичну освіту, але які пройшли декілька або жодних основних курсів, необхідних для вступу до медична школа.

Загальний план Програми

 • 1-й рік: Попередні медичні науки на Барбадосі
 • Рік 2-3: Основні науки (MD) у Барбадосі та Атланті (США)
 • 3-4 роки: клінічні науки (MD) на клінічних сайтах у США та Канаді

1-й рік: Попередні медичні науки

Студенти закінчують загальну освіту та медичну школу обов'язковими для виконання курсової роботи протягом трохи більше року домедичних наук.

Попередній медичний компонент 5-річної програми пропонує прискорений Pathway від вищої школи до медичної школи шляхом заповнення всіх обов'язкових курсових робіт і 90-ти годинних вимог до медичної школи США протягом перших чотирьох семестрів навчання.

Навчальні курси включають англійський склад, психологію, соціологію, математику, інформатику, фізику, медичну термінологію, анатомію

Студенти мають право безпосереднього вступу до програми MD в кінці 4-го семестру після успішного завершення всіх курсових робіт.

2-3 роки: Основні науки

Студенти проходять базові курси з медичних наук в навчальних програмах з органо-систем і вивчають клінічні навички, беручи участь у досвіді (ях) волонтерського співтовариства протягом 4 семестрів на острові.

Основний зміст основних наук включає грубу і мікроскопічну анатомію, молекулярну

5-й семестр Основних наук - огляд професора USMLE Step 1, який проводиться в університетському містечку AUIS в Атланті.

4-5 років: клінічні науки

Курсова робота з клінічних наук включає в себе 4-тижневу передовий клінічний курс клінічної медицини в клінічних процедурах і сертифікаціях навичок, використовуючи лабораторію медичного моделювання високої чіткості в Атланті. Студенти проходять 80 тижнів клінічних клірексів у США, Канаді та деяких міжнародних лікарняних пунктах.

Студенти навчаються вести себе в ролі лікаря і оцінюються за їх здатністю брати на себе ініціативу, співпрацювати і працювати гармонійно з професійними колегами, демонструвати зрілість у поведінці на палатах і демонструвати поведінку зрілого і кваліфікованого лікаря.

80-тижневий клінічний стаж у програмі клінічних наук включає

 • 48 тижнів основного кларборсу в галузі внутрішньої медицини, хірургії, сімейної медицини, психіатрії, акушерства та гінекології та педіатрії протягом 4-го року
 • 32 тижнів виборних команд у 5-му році

Студенти навчаються в клінічних навичках завдяки наставницькому контакту з пацієнтами в стаціонарному та амбулаторному стані. Ці роки прямого догляду за пацієнтами підвищують рівень знань наших студентів з приводу історії хвороби, проведення фізичних діагностичних досліджень, розуміння керівних принципів практики та розвитку міжпрофесійних зв'язків і лідерських навичок. Успішна модель клінічної підготовки дозволяє студентам стати компетентними, співчутливими лікарями.

Clerkships є стимулюючою та збагачуючою функцією медичної підготовки в AUIS з надійним досвідом, що дозволяє студентам успішно досягти позитивних позицій медичного проживання після завершення програми MD.

Вимоги до програми

Кандидати повинні мати диплом про середню або середню школу або сертифікат з високими оцінками та кредитами в наукових дисциплінах (наприклад, хімії, біології та фізиці), математиці або обчисленні та англійській мові. Всі міжнародні претенденти повинні мати 16 років на момент вступу до нашої програми.

Для міжнародних заявників, які бачать нашу 5-річну програму, ми шукаємо:

 • Британська система: GCE "O" Level з класами AC
 • Південно-Східна Азія: 10 2 з мінімумом 80% (Деякі претенденти мають право на зменшення навантаження на заняття в 1-му році)
 • Карибський басейн: CXC / CSEC Сорти I-III

AUIS шукає мінімум 5 предметів, що пройшли, причому перевага надається студентам з 6 або більше. Залежно від вашого освітнього рівня, AUIS робить має гнучку початкову 2 роки навчання для студента, щоб прискорити або уповільнити темп навчання.

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

As a leading US Medical School in the Caribbean, AUIS School of Medicine attracts international students, matching them in medical residency programs in the US and Canada over our 20-year history. As ... Детальніше

As a leading US Medical School in the Caribbean, AUIS School of Medicine attracts international students, matching them in medical residency programs in the US and Canada over our 20-year history. As a medical school that does not require the MCAT, we view admissions and teaching through a holistic lens. Students with top grades and a solid interview mean more to us than standardized tests results- the desire to heal, and prevent disease as well as a disciplined approach to study are the cornerstones of success at AUIS. Згорнути