MD програма

Загальні відомості

Опис програми

Ми пропонуємо Вам прийнятну практичну медичну освіту, щоб підготувати вас до довгої, корисної медичної кар'єри. Наша провідна програма MD охоплює основні та клінічні науки. Програма з 10 семестровиків дозволяє вам пройти крок 1 та 2 етап USMLE, до закінчення курсу з доктором медичних наук (MD).

Основні науки в Карибському морі

Ви будете витрачати п'ять семестрів (20 місяців) на вивчення базових наук в одній з наших двох кампусів медичної школи Карибського басейну, Сент-Джеймс Ангілія або Сент-Джеймс Сент-Вінсент. Наші безпечні, дружні кампуси пропонують вам позитивне навчальне середовище та супровідне співтовариство, яке здійснює навчання та тренінг, навчальні заняття однокурсниками, можливості для навчання заочно, студентські клуби та заходи.

Ми хочемо переконатися, що у вас є найкращі шанси на успіх у Медичній школі Сент-Джеймс. Дізнайтеся про нашу гарантію пропуску USMLE Step 1.

"ЖИТТЯ НА ОЗЕМДІ ЧУДУВАЛИ. ЧОМУ ЧЕРЕЗ МІЖ В МЕДИЧНIй ШКОЛІ В ХОЛОДНОМУ ПРИКЛАДІ, ЧОГО ВИ ВАЖЛИВО ЖИТТЯ ЖИТТЯ НА КРАЇНУ ПЛЯЖУ ТА ДОСЛIДЖЕННЯ? "

-Tiffaney W., MD2, Saint James School of Medicine

Клінічні ротації в американських лікарнях

Вивчіть свої клінічні науки протягом п'яти семестрів (80 тижнів) в афілійованих лікарнях та клінічних установах США. У нас є партнерські відносини з викладачами лікарень у Чикаго. Клінічне навчання в Saint James School of Medicine ділиться на 48 тижнів основних клерків та 32 тижні факультативних клінічних обертів.

"КЛІНІЧНІ МІСЦЯ СЕНТ-ДЖАЙМУ НАСТУПНИХ НА ТЕМ, ЩО МАЮТЬСЯ ІНОЗЕМНИМИ КАРИБІЧНИМИ МЕДИЧНИМИ ШКОЛАМИ".

-Доктор. Деванг Гуджараті, випускник, медичний факультет Saint James School of Medicine

Зарахування до нашої програми MD

Почніть свою медичну освіту в Saint James School of Medicine в січні, травні або вересні. Ми не вимагаємо MCAT. Якщо ви хочете подати заяву, вам буде потрібно лише п'ять хвилин, щоб заповнити форму заявки в Інтернеті. Ваш приймальний радник допоможе вам у процесі подання заявки.

Останнє оновлення Бер 2020

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Про навчальний заклад

Saint James School of Medicine is an international medical school with two campuses on the Caribbean islands of Anguilla and St. Vincent and the Grenadines. Our students study Basic Sciences at one of ... Детальніше

Saint James School of Medicine is an international medical school with two campuses on the Caribbean islands of Anguilla and St. Vincent and the Grenadines. Our students study Basic Sciences at one of our Caribbean campuses then study Clinical Sciences through a clinical rotation program at affiliated hospitals in the US. Згорнути