MPH у Глобальному Лідерстві Здоров'я та Адміністрації

Загальні відомості

Опис програми

Опис програми

Університет Хайфської міжнародної магістерської програми з глобального лідерства та адміністрації охорони здоров'я присвячений наданню студентам міцного фундаменту для критичного вивчення сучасних глобальних проблем охорони здоров'я. Наступне покоління лідерів охорони здоров'я вимагатиме всебічного розуміння багатьох аспектів суспільства та того, як вони пов'язані з проблемами охорони здоров'я.

Вони також повинні мати складні лідерські навички для того, щоб обслуговувати все більш складне суспільство та керувати всеохоплюючими, багатосекторними, комплексними програмами «зверху вниз» і «знизу вгору» всередині і поза межами медичних послуг. У все більш інтегрованому світі, який характеризується зростаючим нерівністю, лідери громадського здоров'я також повинні знати, як глобальні та національні сили впливають на здоров'я в межах національних кордонів і між ними.

Глобальна програма лідерства та управління охороною здоров'я виховує необхідний високий рівень складності, відмінні навички лідерства та комунікації, глибоке знання громадського та глобального здоров'я, щоб підготувати майбутніх практиків та дослідників до керівних ролей у всьому світі. Однорічна програма викладається англійською мовою протягом трьох послідовних семестрів, з жовтня по вересень.

Що ти навчаπшся

Навчальний план складається з різноманітних курсів, які охоплюють всі аспекти сфери глобального охорони здоров'я та адміністрації, включаючи основні курси з впровадження галузі, епідеміології, біостатистики та методів дослідження. Курс також включає в себе головний проект і структурований професійний практикум.

Відгуки

Тет Джордж Дучі, Нігерія - MPH в глобальному лідерстві охорони здоров'я

"Улюбленою моєю програмою буде ... навчання у мультикультурному середовищі, щоб зустрітися з різними людьми з різних верств суспільства і почути їхні історії. Ізраїль має репутацію світового класу в освіті; факультет, персонал був прекрасним".

Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers.

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers. Згорнути