MRes у дослідженні здоров'я (онлайн)

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Сектори охорони здоров'я та соціальної допомоги постійно змінюються, щоб забезпечити краще лікування та доступ до медичних послуг. Поліпшення медичного та соціального обслуговування неможливе без роботи добре навчених дослідників.

Наша ступінь магістра з охорони здоров'я забезпечує вам високоякісні, ретельні дослідження. Ви отримаєте вигоду від нашого сильного акценту на теоретичні та практичні навички, і ви будете підтримувати багатопрофільна команда досвідчених дослідників.

Цей курс підходить для різноманітних людей, а наші студенти - це кваліфіковані медсестри, фармацевти та професійні терапевти, а також інші фахівці з природознавства, соціальної науки або третього сектора. Весь курс також може бути вивчений в Інтернеті, що дає вам свободу працювати на Майстри навколо ваших особистих і професійних зобов'язань.

Найголовніші причини для навчання з нами

# 1 Навчайтесь в Інтернеті з Великобританії або за кордоном та проводьте навчання відповідно до вашого графіка

№2 Деякі місця, які повністю фінансуються, доступні через Рада з економічних та соціальних досліджень (ESRC)

# 3 Ми займає перше місце в Шотландії та 15 кращих у Великобританії для медичних наук (REF 2014)

Цілі курсу

Мета нашого дослідження MRes Health Research - допомогти вам стати кваліфікованим багатопрофільним науковим співробітником у галузі охорони здоров'я, який зможе зрозуміти та впевнено використовувати методи дослідження, відповідні вашій практиці або предметній області. Ми зосереджуємось на тому, щоб забезпечити вам поєднання навичок та досвіду, а також наголосити на підвищенні довіри до незалежного навчання та роботи в команді.

Це MRes було розроблено, щоб бути придатним як для початківців, так і для досвідчених дослідників. Незалежно від того, який ваш досвід може бути, ми забезпечимо вас необхідними знаннями та вміннями, щоб підготуватися до кар'єри в наукових дослідженнях або для навчання докторантуру.

Професійні акредитації

Цей курс відповідає вимогам на отримання ESRC 1 3 нагороди, що означає, що майбутні студенти мають право подати заявку на навчання, що фінансує однорічну навчальну підготовку магістрів, пов'язаних із трирічною аспірантурою. Дізнайтеся більше на сайті Шотландської вищої школи соціальних наук.

Робочі місця

Ви матимете можливість провести дослідницьку роботу - практично або на кампусі - з світовими дослідницькими групами, які працюють над живими проектами.

Деталі курсу

Вивчайте неповний робочий день або повний робочий день, коли ви працюєте в програмі "Магістр наук про здоров'я". Покращте свої знання та навички в тому, як провести якісне, ретельне дослідження здоров'я.

Цей курс включає в себе шість модулів та проект дисертації, всі з яких необхідно завершити, щоб отримати нагороду магістрів. Очікується, що студенти денної форми навчання візьмуть на роботу 12 місяців. Неповний робочий день студенти можуть закінчити курс через два, три-чотири роки.

Викладання

Цей курс викладається через віртуальну навчальну платформу, де ви можете отримати доступ до модуля читання, підкасти лекцій та інших освітніх ресурсів. У нас також є віртуальний онлайн-клас, де ми можемо вчитися в режимі реального часу за допомогою інтерактивних семінарів, сеансів для роботи в команді та розвитку навичок. Це дозволяє студентам навчатися з нами практично з будь-якої точки світу.

Сеанси навчання онлайн проводяться по вечорам (у Великобританії), але зазвичай записуються так, що ті, хто не може відвідуватись, можуть прослухати сеанс пізніше. Студенти, які шукають особистого контакту, можуть відвідувати додаткові щомісячні зустрічі "MRes", які проводяться в університетському містечку. Ці неформальні сесії дозволяють зустрітися з колегами та співробітниками MRes. Гість-дослідники також відвідують засідання, щоб розповісти про свої дослідження.

Оцінка

Ви будете оцінюватися в різних областях, у тому числі:

  • Розширений пошук літератури та анотації
  • Проектування дослідницьких проектів
  • Створення пропозицій щодо фінансування та застосування етики
  • Вправи з аналізу даних
  • Словесні презентації

Класні години

Кожен 20 кредитних модулів вимагає близько 200 годин навчального часу, включаючи лекції, самостійне навчання та підготовку доручень.

Директор курсу

Д-р Фіона Харріс

44 (0) 1786 466104

fiona.harris1@stir.ac.uk

Комісії - 2018/2019

  • Закордонний 20 кредитних модулів - 840 фунтів стерлінгів
  • Головна / Кредитний модуль ЄС-20 - 522 грн
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Згорнути