ЗМІ в галузі охорони здоров’я

Загальні відомості

Опис програми

Навчайтеся на світовому рейтингу мистецтв і дизайнерських університетів протягом п'яти років (2015-2019) у рейтингу QS World University Subject.

Про програму

Ця унікальна міждисциплінарна програма спирається на допоміжні знання в Школі дизайну RCA і Дизайнерському центрі Хелен Хемлін, а також в галузі охорони здоров'я з медичного факультету Імперського коледжу Лондона та Центру Helix, що базується в лікарні Сент-Мері в Лондоні в Паддінгтоні.

Ви розвинете усвідомлення ролі та цінності дизайну у вирішенні проблем охорони здоров’я, а також багатопрофесійний погляд на вирішення проблем та важливість клінічної / дизайнерської співпраці. Програма використовує цілий ряд дослідницьких методів, інструментів та рамок у сферах дизайну та інновацій, і пропонує середовище, в якому можна розвивати навички, керовані дизайном, для швидкого дослідження, синтезу та прототипу вирішення проблеми, пов'язаної із охороною здоров'я.Tim Allen

Вимоги до входу

Кандидатури вибираються цілком по заслугах, а заявки приймаються з усього світу. Процес відбору враховує творчість, уяву та інновації, продемонстровані у вашому портфоліо, а також ваш потенціал отримати користь від програми та досягти високих стандартів MA.

MRes Охорона здоров'я

Останнє оновлення Листопад 2019

Про навчальний заклад

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world.

Located in the heart of London, the Royal College of Art is the most influential, wholly postgraduate university of art and design in the world. Згорнути