MS в галузі управління наркотиками

Загальні відомості

Детальніше про цю програму на сайті школи

Опис програми

Огляд

Програма STEM, призначена для управління розвитком лікарських засобів , розроблена для студентів із досвідом доклінічної біологічної та фармацевтичної науки. Вона спрямована на підготовку вчених початкового та середнього рівня з знаннями та навичками, відповідними професійній практиці трансляційних досліджень, з особливим акцентом на область переходу між доклінічним виявленням доклінічних препаратів та клінічною розробкою ліків. Ця сфера, яку зазвичай називають «долиною смерті», є однією з найбільш складних і важливих областей в трансляційних дослідженнях, але не вистачає програм, спрямованих на підготовку та навчання майбутніх лідерів поступальної науки.

120443_business.jpg

Ця програма дозволить вам розробити, критично оцінити та оптимізувати широкі стратегії розвитку наркотиків від найраніших етапів розробки та відкриття наркотиків до їх застосування в патентах та маркетингу. Залежно від вашого інтересу, додаткові курси можуть зосередитись на стратегічних, політичних та регуляторних аспектах розвитку наркотиків.

Курси пропонуються у вихідні дні для розміщення працюючих професіоналів, і їх можна відвідувати в Інтернеті для тих, хто хоче закінчити навчання поза межами району Лос-Анджелеса. Студенти задають свій власний темп, беручи стільки курсів, скільки бажають пройти кожен семестр.

Професійна підтримка пропонується всім студентам та випускникам, включаючи заходи щодо прийняття на роботу, ярмарки кар’єри та регулярний розподіл посад роботи від компаній на національному та міжнародному рівнях. Рекрутери знають про репутацію наших випускників і прагнуть найняти наших випускників.

Вступник магістра

Критерії вступу

Щоб подати заявку на програму магістра наук, ви повинні:

 • Виконали ступінь бакалавра із середньою середньою оцінкою балів (GPA) 3,0 від акредитованого коледжу чи університету. *
 • Надішліть два рекомендаційні листи від професіоналів чи професорів, знайомих з вашими можливостями та досягненнями.
 • Надішліть своє найновіше резюме.
 • Надішліть особисту заяву, яка стосується вашого інтересу до ступеня.
 • Професійне володіння англійською мовою: Якщо ступінь бакалавра отримали в країні, що не розмовляє англійською мовою, і ви не є громадянином США або постійним резидентом, вам потрібно подати бали з офіційного TOEFL (Тест з англійської мови як іноземної) або IELTS (Міжнародна англійська мова) Система тестування мови). Зверніть увагу, що навіть якщо ви з англомовної країни, можливо, вам доведеться подавати бали. Ми вимагаємо підтвердити наступні бали протягом двох років від передбачуваного зарахування:
  • Інтернет-бал TOEFL (iBT), що становить 100 з не менше 20 за кожну підрахунок; або
  • IELTS 7 з не менше 6 на кожну оцінку групи.

* Приймальна комісія розгляне всі матеріали заявки та уважно прочитає кожну заяву та ретельно ознайомиться з широким спектром показників із вашої заявки, щоб визначити вашу придатність та здатність до успіху в програмі. Якщо у вас є якісь питання щодо вашої конкретної ситуації, не соромтесь зв’язатися з нами.

MS в галузі управління лікарськими засобами (MDD) | Навчальна програма та вимоги

МС США з управління рівнем розвитку наркотиків вимагає задовільного завершення 32 одиниці понад ступінь бакалаврату. Основна навчальна програма включає курси, орієнтовані на основні рамки регулювання, науку про переклади, забезпечення якості, клінічні дослідження, статистику та бізнес, а також виборчі варіанти. Практичний досвід заохочується через участь в академічних та галузевих стажуваннях або програмі TRAQS.

Обов'язкові курси

Усі курси, що пропонуються Департаментом регуляторних та якісних наук, можна проходити особисто або онлайн (в межах США). Після вступу ми будемо працювати з вами, щоб розробити план курсу, який відповідає вашим потребам.

Вступний регулятор (Виберіть принаймні 1)

MPTX 511: Вступ до регулювання медичних препаратів

MPTX 512: Регулювання лікарських засобів та біологічних препаратів

Розширений переклад (Виберіть принаймні 2)

RSCI 531: Промислові підходи до виявлення наркотиків (обов'язково)

RSCI 532: Розробка ліків на ранній стадії

RSCI 533: Оцінка безпеки під час розробки ліків

Забезпечення якості (виберіть принаймні 1)

RSCI 508: Забезпечення якості лікарських засобів та біологічних препаратів

MPTX 515: Системи якості

RSCI 525: Вступ до наркотиків

MPTX 526: Виробництво та контроль хімії

Клінічні дослідження

MPTX 517: структура

Статистика (Виберіть принаймні 1)

RSCI 507: Системи якості

MPTX 522: Вступ до клінічної пробної конструкції

Бізнес

RSCI 601: Біомедична комерція

Факультативи

Будь-які залишилися одиниці можуть бути заповнені факультативними курсовими роботами, обраними з курсів, пропонованих Департаментом регуляторних та якісних наук.

120407_Keck.jpeg

Випускні вимоги

Для того, щоб закінчити ступінь магістра наук з управління розвитком наркотиків, ви повинні закінчити:

 • Принаймні 32 одиниці необхідних та факультативних курсів
 • Отримано накопичувальний GPA 3,0 або вище
 • Підтримуйте безперервне зарахування протягом усього осіннього та весняного семестрів
 • Пройдіть ступінь протягом п'яти років
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Founded in 1905, the USC School of Pharmacy has played a key leadership role in both the advancement of the field of pharmacy and in the education of new generations of pharmacists and remains one of ... Детальніше

Founded in 1905, the USC School of Pharmacy has played a key leadership role in both the advancement of the field of pharmacy and in the education of new generations of pharmacists and remains one of the nation’s foremost schools of pharmacy today. Згорнути